مسابقه عکاسی ارتش 2018

مسابقه عکاسی ارتش ۲۰۱۸ (The Army Photographic Competiton) برگزار شد و موزه سلطنتی جنگ لندن بهترین تصاویر نظامی را از بین بیش از هزار و ۵۰۰ عکس انتخاب کرد.با Bilin(اخبار فناوری)همراه باشید.

مسابقه عکاسی ارتش ۲۰۱۸ توسط بریتانیایی‌ها برگزار شد و بیش از هزار و ۵۰۰ عکس به بخش رقابتی این مسابقه عکاسی راه پیدا کردند. عکاسان در ارتش، پا به پای سربازان پیش رفته و از مراحل آماده‌سازی و عملیات‌های آنها تصویربرداری کرده‌اند. در همین راستا، تام اوانس که در برکون ولز مستقر است می‌گوید عکاسی بهترین کار در ارتش است.  این عکس‌ها، فعالیت‌های سربازان را در محل کار و مکان‌های هیجان‌انگیز نشان می‌دهد و این یک دیدگاه منحصربه‌فرد در مورد آن‌ها به ما می‌دهد.

همان‌طور که گفتیم بیش از هزار و ۵۰۰ عکس به مسابقه عکاسی ارتش ۲۰۱۸ ارسال شد که از این میان تنها ۱۴ عکس با رای مردم و نظر موزه سلطنتی جنگ لندن به فینال راه پیدا کردند. در ادامه می‌توانید تصاویر برگزیده مسابقه عکاسی ارتش ۲۰۱۸ را مشاهده کنید:

برگزیدگان مسابقه عکاسی ارتش ۲۰۱۸

۱٫ زندگی ارتشی: گروهبان دک تیلور به همراه گروهی از سربازان برای یک تمرین طولانی به مدت ۶ هفته در یکی از دشت‌های کنیا زندگی می‌کنند.

مسابقه عکاسی ارتش 2018

۲٫ تصویری خبره‌کننده از یک هلیکوپتر در پس زمینه‌ی عکس سرباز که به عنوان بهترین عکس مسابقه عکاسی ارتش ۲۰۱۸ انتخاب شده است.

مسابقه عکاسی ارتش 2018

۳٫ گارد اژدهای ملکه بخشی از یگان رسمی ویژه‌ای از پیاده نظام و سواره‌نظام در ارتش پادشاهی متحد بریتانیا است که اینجا در یک تمرین چند ملیتی در لهستان به عنوان بخشی از نیروهای ناتو شرکت کرده‌اند.

مسابقه عکاسی ارتش 2018

۴٫ بیش از ۱۲۰۰ سرباز از هنگ زرهی King’s Royal Hussars مجهز به تانک‌های چلنجر در کانادا

مسابقه عکاسی ارتش 2018

۵٫ تفنگداران ارتش در مسابقات بوکس ارتشی‌ها شرکت می‌کنند.

مسابقه عکاسی ارتش 2018

۶٫ جایزه پرتره حرفه‌ای به ربکا براون برای این خنده سرباز در کابل افغانستان رسید.

مسابقه عکاسی ارتش 2018

Bilin

 

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here