Internet-Marketing-Advice-To-Suceeed-In-The-Online-Market
بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی ، امروزه دیگر مهم نیست که نوع کسب کار چگونه باشد؟ سنتی یا اینترنتی؟ زیرا امروزه بازاریابی در اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای پر استفاده، مهم و تاثیرگذارتبدیل شده است .با Bilin همراه باشید.

بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی
بازاریابی اینترنتی

ترفند های بازاریابی اینترنتی برای چه کسانی مفید است ؟

امروزه با گسترش تلفن های هوشمند، تبلت ها … و همینطور گسترش اینترنت پرسرعت و افزایش کاربران اینترنت، همه نیاز دارند تا با استفاده از فضای مجازی اقدام به بازاریابی نمایند. حالا اگر شما از این ابزار قوی استفاده نکنید رقیبانتان شما را شکست خواهند داد .

در بازاریابی اینترنتی هدف فقط کسب و کار های اینترنتی نیست و هر نوع فعالیت، کسب و کار یا تجارتی می تواند از فضای مجازی به عنوان یک ابزار قوی در امر بازاریابی استفاده کند. یکی از این ابزارهای قوی فعالیت در شبکه های اجتماعی می باشد، مانند : اینستاگرام ،توییتر ، تلگرام و … در عصر حاضر کاربران اینترنتی برای رفع نیازهای خود از اینترنت استفاده می کنند.

مطالب خواندنی : گروه کانونی (Focused Group) چیست؟

مثلا : خرید گوشی، اتومبیل، لباس و حتی مسکن

کاربران در ابتدا درباره محصول خودشان اطلاعات جمع آوری کرده و اگر فعالیت شما یا کسب و کارتان در این میان حضور داشته باشد طلائی ترین فرصت را بدست آورده اید تا بتوانید با کاربر یا مشتری خودتان از نزدیک ارتباط برقرار کنید و در صورت نیاز کالا و خدماتی را به او بفروشید.

بازاریابی اینترنتی از طریق ویدئو :

یکی از مواردی که در این چند ساله اخیر مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته انتشار ویدئو در فضای مجازی است که با استفاده از سایت هایی مانند : یوتیوب ، آپارات ، تماشا و … انجام می شود .

شما اگر در فضای مجازی دارای تجارت یا کسب و کار هستید می توانید باساخت کلیپ های کوتاه و مفید درباره ی کسب و کار و تجارت خودتان و پخش آن در فضای مجازی مانند : وایبر ، تلگرام و … اقدام به فروش کنید.

این کار باعث می شود که افراد بیشتری ،کسب و کار شما را بشناسند و متوجه حضور تجارت شما شوند. اگر این روند را ادامه دهید و کسب و کارتان را معرفی کنید، می توانید مشتریان زیادی را به دست آورید.

البته در گذشته فقط برای انتقال پیام های ویدئویی از تلویزیون استفاده می شد و هزینه های بسیار گرانتر داشتند .

اما شما به راحتی می توانید فایل ویدئویی خودتان را در سایت خودتان و سایت های معرفی شده در بالا آپلود کرده و مخاطبان را دعوت به مشاهده از آن کنید .

همچنین می توانید با ارائه  شماره تلفن و درج آدرس سایتتان مخاطبانتان را دعوت به بازدید از سایت خود کنید تا متوجه شوند که کسب و کار شما دارای ارزش است .

بازاریابی اینترنتی با جامعه های مجازی :

در اینستاگرام برای کسب و کار خود یک صفحه بسازید و با تصاویر ، ویدئو و فایل های صوتی مرتبط با کسب و کار خود مخاطبان مورد نظرتان را غافلگیر کنید ،سعی کنید از ادامه روند بازاریابی اینترنتی خود دست بر ندارید.

سعی کنید در تمامی محیط ها از تبلیغات متنی و چاپی و … که استفاده می کنید، آدرس صفحه های شبکه های مجازی خود را نیز درج کنید تا مخاطبان کسب و کارتان به جمع دنبال کنندگان شما بپیوندند.

بازاریابی اینترنتی توسط انجمن ها :

یکی دیگر از ترفند های اینترنتی، فعالیت در انجمن ها می باشد که می تواند مرتبط یا نا مرتبط با کسب و کار شما باشد.

در انجمن ها شما می توانید سوالات خود را مطرح کنید، مشاوره بگیرید، از نظرات دیگران با خبر باشید و ….

شما می توانید با عضویت در انجمن های محبوب و تبلیغ و بازاریابی در مورد محصول و خدمات خود از مشتریانتان و بازدیدکنندگانتان بخواهید به سایت شما آمده و محصولاتتان را بررسی کنند و نظراتشان را اعلام نمایند.

بازاریابی اینترنتی توسط تبلیغات :

شما می توانید با پرداخت مبلغی در سایت های دارای رتبه مناسب و بازدید کننده بالا برای تبلیغات خود استفاده کنید. این روند به شما کمک می کند که تبلیغات را در قالب متن و تصویر در بیاورید و از آنها به عنوان ابزاری برای بازاریابی خود استفاده کنید. به این صورت که مشتری وقتی وارد سایتی می شود با دیدن آگهی شما و کلیک روی متن یا تصویر آگهی به سایت شما مراجعه کرده و محصولات شما را بررسی می کند و بعد از اطمینان از صحت سایت و مسائل مدیریتی آن محصول مورد نظر خود را خرید می کند .  

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید