samsung-microsoft-710×385.jpg

یک منبع اطلاعاتی در اکانت خود در شبکه ی اجتماعی Weibo اطلاعاتی راجع به تبلت ۱۲ اینچی جدیدی پست کرده است که گفته می شود کمپانی سامسونگ در حال کار روی آن است. نکته ی قابل توجه راجع به این موضوع این است که به نظر می رسد که در این تبلت از سیستم عامل اندروید استفاده نمی شود، بلکه از ورژن ۱۰ سیستم عامل ویندوز استفاده خواهد شد. این موضوع باعث می شود که این تبلت جدید رقیبی برای تبلت Surface Pro 4 تلقی شود که انتظار می رود در فصل پاییز همین سال توسط ماکروسافت وارد بازار شود.

این دستگاه سامسونگ صفحه نمایش ۱۲ اینچی خواهد داشت و وضوح تصویر آن یا ۲۵۶۰×۱۶۰۰ پیکسل و یا ۳۸۴۰×۲۴۰۰ پیکسل خواهد بود. چیپ ست استفاده شده در این دستگاه Intel Core M 14 نانو متری خواهد بود که با یک رم ۴ گیگا بایتی همراه خواهد شد. گفته می شود که ممکن است این تبلت قلم S Pen نیز داشته باشد، به خاطر همین موضوع ما انتظار داریم که این دستگاه تعدادی از قابلیت های گوشی Samsung Galaxy Note5 را نیز به همراه داشته باشد.
این تبلت ۱۲ اینچی ویندوز ۱۰ شایعه شده ۶.۲ میلی متر ضخامت خواهد داشت و به احتمال زیاد وزن آن معادل ۶۰۰ گرم خواهد بود. هیچ صحبتی راجع به زمان عرضه ی این دستگاه به میان نیامده است البته از آن جایی که هیچ اطلاعات رسمی از این دستگاه وجود ندارد بنابراین معلوم نیست که آیا این تبلت اصلا به بازار خواهد آمد یا خیر، آیا سامسونگ واقعا در حال کار روی یک تبلت با سیستم عامل ویندوز است یا تمام این ها یک شوخی رسانه ای ست؟ ما حتی نمی دانیم که سامسونگ واقعا در حال کار روی یک تبلت هست یا خیر حال بماند که از چه سیستم عاملی بهره خواد برد. به هر حال اگر اخبار جدیدی از این تبلت به دست ما رسید شما را نیز با خبر خواهیم کرد.

[ad_2]
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید