تبدیل کوروت به یک برند مجزا توسط جنرال موتورز

آیا کوروت هم همانند موستانگ، تبدیل به یک برند با زیرشاخه‌های متنوع می‌شود؟ خوب هنوز برخی از طرفداران موستانگ از اینکه فورد یک کراس‌اوور الکتریکی نه‌چندان اسپرت را با نام و نشان موستانگ معرفی کرده، دل‌چرکین‌اند اما آیا جنرال موتورز همین راه را با نام کوروت نیز خواهد رفت؟با Bilin (اخبار علم و فناوری)همراه باشید.


جدیدترین گزارش موتورترند، این موضوع را رد نمی‌کند. ماری بارا، مدیرعامل جنرال موتورز گفته که ساخت نام تجاری به عنوان زیربرند کوروت جالب نیست اما این ایده را نیز به طور کامل رد نکرد. ماری بارا می‌گوید ما باید کاملاً در این زمینه دقت کنیم اما در عین حال او اضافه می‌کند: “هرگز نگو هرگز” بنابراین این موضوع که جنرال موتورز در حال ارزیابی ایجاد خودروهای متنوعی زیر برند کورت است در هاله‌ای از ابهام فرو می‌رود.


اینکه یک مارک فرعی از کوروت از نظر مالی ارزش دارد یا نه موضوع بعدی است. حداقل طبق تحلیلی از موسسه تحلیلگر صنعت خودرو، آدام جوناس، چنین برندی می‌تواند 12 میلیارد دلار ارزش جنرال موتورز را بالا ببرد. با این وجود این بستگی به مدل‌هایی دارد که با نام کوروت ارائه خواهد شد. برخی نیز استدلال می‌نمایند که در حال حاضر هم کوروت یک برند است و خودروهایی از طیف‌های مختلف نظیر مدل اسپرت پایه C7 به قیمت زیر 60 هزار دلار تا نسخه 755 اسبی ZR1 با قیمت 120 هزار دلار را پوشش می‌دهد. با این حال همچنان می‌توان انتظار کوروت تمام الکتریکی و نسخه سدان برای همراهی با نسل جدید موتور میانی C8 را نیز انتظار داشت.


شاید هم اگر موستانگ الکتریکی، موفقیت چشمگیری داشته باشد روزی معرفی شاسی بلند کوروت را نیز به عنوان یک خبر غافلگیرکننده منتشر نماییم.

Bilin

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید