ب‌ام‌و K 1600 گرند آمریکا، قاتل گلدوینگ!

[ad_1]

ب‌ام‌و موتوراد پرده از محصول جدید خود با نام K 1600 گرند آمریکا تورر برداشت. این موتورسیکلت جدید خریداران آمریکایی را هدف گرفته است.

ب‌ام‌و K 1600 گرند آمریکا
K 1600 گرند آمریکا بر پایه مدل K 1600 B ساخته شده و اصلاحات قابل‌توجهی در آن برای راحتی بیشتر صورت گرفته و برخی از ویژگی‌های جدید به آن اضافه شده که یکی از بارزترین آن‌ها وجود جعبه‌ای در بخش بالای موتورسیکلت است. مقایسه محصول جدید ب‌ام‌و با هوندا گلدوینگ اجتناب‌ناپذیر بوده اما تست چند روزه K 1600 B نشان داده که موتورسیکلت آلمان‌ها چیزهای زیادی برای گفتن دارد.

ب‌ام‌و K 1600 گرند آمریکا
پیشرانه 6 سیلندر گرند آمریکا قدرت 160 اسب بخاری را در دور 7750 پیشرانه ارائه کرده و حداکثر گشتاور 175 نیوتون متری آن نیز در دور 5250 حاصل می‌شود. البته موضوع عصبی کننده اینکه ب‌ام‌و سرعت این بایک را تنها به 160 کیلومتر در ساعت محدوده کرده زیرا آن را از اصول سواری آمریکایی می‌داند. این موضوع برای برندی که می‌داند قرار دادن جعبه در بخش بالایی می‌تواند توزیع وزن را تحت تأثیر قرار داده و اثری منفی روی دینامیک سواری، پایداری و ایمنی داشته باشد توجیه‌پذیر نیست.


سیستم تعلیق الکترونیکی به‌صورت استاندارد در K 1600 گرند آمریکا وجود دارد. سیستم ESA دینامیک ب‌ام‌و دارای دو تنظیم جاده‌ای و کروز است. حالت جاده باعث تنظیمات کاملاً خودکار دامپرها می‌شود درحالی‌که حالت کروز تجربه سواری مشابه با توررهای V توئین را ایجاد می‌کند.

میله‌های محافظ پیشرانه، دستگیره‌های گرم شونده، گرم‌کن صندلی، کروز کنترل و شیشه جلو با ارتفاع مناسب از جمله تجهیزات استاندارد این موتورسیکلت هستند. یک سیستم صوتی نیز به‌صورت استاندارد در ب‌ام‌و K 1600 گرند آمریکا وجود دارد.
هنوز زمان عرضه و قیمت موتورسیکلت جدید ب‌ام‌و اعلام نشده است.

 

[ad_2]
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید