photo_2018-01-08_21-21-51.jpg

کامپیوترهای Omen اچ پی که با برگزاری نمایشگاه CES 2018 شاهد معرفی آن‌ها هستیم، سبب می‌شوند برای اجرای بازی های کامپیوتری دارای گرافیک بالا دیگر نیازی به داشتن سخت افزارهای قدرتمند نباشد.

اچ پی ورود خود به دنیای گیم استریمینگ را اعلام کرد، اما روال آن به شیوه‌ای نیست که احتمالا تصور می‌کنید. با اپلیکیشن Omen Game Stream می‌توان قابلیت تازه معرفی شده اچ پی را بر روی سایر کامپیوترهای گیمینگ این شرکت نیز پیاده‌ کرد.

کاربران به زودی خواهند توانست با بهره برده از قدرت پردازشی فوق‌العاده ماشین‌های Omen، از طریق اینترنت بر روی سیستم کامپیوتری و یا لپ تاپ خود بازی‌های کامپیوتری دارای گرافیک بالا را اجرا کنند، بدون اینکه نیازی به داشتن سخت افزارهایی گران قیمت باشد. شرکت‌های NVIDIA و Valve نیز پیش از این راهکاری شبیه به آن چه اکنون به وسیله کامپیوترهای Omen اچ پی ارائه می‌شود عرضه کرده بودند.

اپلیکیشن جدید اچ پی سبب می‌شود کار برای گیمرها راحت‌تر از همیشه شود و دیگر نیازی به ارتقای دائمی سیستم کامپیوتری خود نخواهد بود. قلب کامپیوترهای Omen اچ پی یک تکنولوژی از Parsec است که انتشار محتوای باز‌ی‌ها در رزولوشن فول اچ‌دی با نرخ 60 فریم بر ثانیه را امکان‌پذیر می‌کند. در واقع این راهکار سبب می‌شود کاربر بر روی سیستم کامپیوتری خود، ویدیویی از آن چه که کامپیوترهای قدرتمند اچ پی در جال پخش هستند را مشاهده کند.

به ادعای اچ پی، اپلیکیشن‌ جدید آن‌ها سنگین‌ترین بازی‌ها را به نحوی روان بر روی سیستم‌های کامپیوتری عادی به نمایش در می‌آورد. با این حال بیش از هر چیز دیگری، بحث پهنای باند مورد استفاده کاربر و میزان پایداری آن در میان است. اچ پی عقیده دارد با استفاده از کامپیوترهای Omen این شرکت، اگر یک کاربر دارای اینترنتی پرسرعت باشد، به منظور اجرای هیچ بازی کامپیوتری برای وی محدودیت وجود نخواهد داشت.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید