Pokemonpng.jpg

مهم نیست که مشغول اداره یک کشور هستید و اینکه بسیاری در سر میز مذاکرات منتظر حضور شما برای گرفتن تصمیمات مهم در سطح وسیع که تاثیر آن بر روی میلیون ها آدم خواهد بود هستند، چون یک پوکمون بر روی نقشه ظاهر شده و باید آن را شکار کنید! از طرف دیگر، مذاکرات برای حل مشکلات مردم بسیار به نقاط کسل کننده خود رسیده و باید برای مدت کوتاهی قدم زد، پس چه بهتر که با یک تیر دو نشان زده و در این میان یک پوکمون نیز شکار کرد!

اگرچه تب و تاب فزاینده پوکمون گو مدت ها است که خوابیده و کاربرانی که به طور رگباری مشغول نصب آن بودند، امروز با همان سرعت این بازی را از گوشی خود حذف می نمایند، با این حال ارنا سولبرگ، نخست وزیر نروژ هنوز عاشق این بازی بوده و حتی در پارلمان نیز دست از سر آن برنمیدارد، بطوریکه عکسی از وی در روزنامه ها منتشر شده که طی آن در یک جلسه رسمی در روز سه شنبه ، مشغول پوکمون گو بازی بوده است.

البته طی تحلیل گاردین، این اتفاق عجیبی نیست، چون زمانی که ارنا سولبرگ علاقه بسیار شدیدی به بازی Candy Crush در حد علنی شدن نشان داد، همگان به علاقه وی در این مورد پی بردند.
منتشر شدن تصاویر افراد سرشناس در حالی که مشغول کارهای عامیانه از قبیل بازی های محبوب روز جامعه هستند موضوعی منفی و غیرقابل تحمل نیست، اما وقتی به یک شخصیت سیاسی با درجه بالا و در حد روابط بین المللی، آن هم در جریان یک مراسم سیاسی مهم تعمیم پیدا می کند بعید نیست خشم مردم را برافروخته کند، چون طبیعتابه اهمیتی وی به مسائل روز کشورش را خاطر نشان می کند!

zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید