برگزاری نمایشگاه چیدمان تعاملی جایی دیگر در تهران با Gear VR سامسونگ

نمایشگاه چیدمان تعاملی جایی دیگر با همکاری شرکت سامسونگ در کارخانه آرگو تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه، آثار دو هنرمند خارجی با استفاده از هدست واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ به نمایش درمی‌آید.

 

نمایشگاه چیدمان تعاملی واقعیت مجازی «جایی دیگر» با همکاری شرکت سامسونگ و بنیاد پژمان در کارخانه آرگو در حال برگزاری است. در این نمایشگاه آثار دو هنرمند کره‌ای و فرانسوی با استفاده از هدست های واقعیت‌ مجازی Gear VR سامسونگ به نمایش درآمد تا دوستداران و علاقه‌مندان طی مدت بیش از یک ماه و نیم با حضور در کارخانه آرگو از نزدیک با این هنر مدرن آشنا شوند.

نمایشگاه چیدمان تعاملی جایی دیگر

نمایشگاه چیدمان تعاملی جایی دیگر با کیوریتوری عماد آل ابراهیم و آثار هایون کوآن، فیلمساز کره‌ای-فرانسوی و بالتازار اوکسیتخ، هنرمند فرانسوی از روز 8 دی‌ماه امسال آغاز به کار کرد و تا 20 بهمن‌ماه ادامه خواهد داشت.

در این نمایشگاه که با حمایت سامسونگ برگزار شده از هدست های واقعیت مجازی Gear VR سامسونگ برای نمایش آثار و ایجاد تجربه‌ای کم‌نظیر بهره گرفته شده است. براساس اعلام برگزارکنندگان، آثار کوآن و اوکسیتخ با استفاده از واقعیت مجازی در تلاش برای خلق چشم‌اندازی شاعرانه بر پایه‌ی خاطرات انسانی، سعی در برقراری ارتباطی مستقیم و دو سویه بین مخاطب و اثر را دارند. مخاطبان با استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی در تجربه‌ای فردی و چندوجهی غوطه‌ور خواهند بود.

نمایشگاه چیدمان تعاملی جایی دیگر

در این چیدمان تعاملی بازدیدکنندگان می‌توانند 6 اثر متنوع از دو هنرمند منتخب نمایشگاه را تماشا کنند. آثاری که در قالب و فرمی جدید زندگی گذشته، حال و آینده بشر را روایت می‌کند. بهره‌مندی از هدست های Gear VR موجب شده تا مخاطبان تجربه‌ای فردی و زنده با آثار داشته باشند. در این نمایشگاه همچنین به کمک نمایش فیلم‌هایی مخاطبان با مراحل ساخت ویدیوهای VR بیشتر آشنا می‌شوند.

نمایشگاه چیدمان تعاملی جایی دیگر

زمان و مکان برگزاری نمایشگاه چیدمان تعاملی جایی دیگر

نمایشگاه چیدمان تعاملی جایی دیگر که با حمایت شرکت سامسونگ برگزار شده تا 20 بهمن‌ماه در کارخانه آرگو به نشانی تهران، خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک 6 برگزار می‌شود. برای بازدید از نمایشگاه می‌توانید روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 16 تا 20 و در روزهای جمعه از ساعت 12 تا 20 به کارخانه آرگو مراجعه کنید.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید