برنامه‌های مفصل فراری برای افزایش فروش

فراری گزارش مالی سال 2017 خود را منتشر کرده و در آن می‌توانیم برنامه‌های آینده این برند را نیز مشاهده کنیم

سال پیش نیز یک رکورد جدید برای اسب رقصان مارانللو به ثبت رسید به گونه‌ای که فروش فراری با افزایش 384 دستگاهی روبرو شد که یکی از دلایل آن افزایش فروش 25.1 درصدی مدل‌های مجهز به پیشرانه 12 سیلندر می‌باشد. این رکورد در حالی ثبت شده که مدل‌های کالیفرنیا T و F12 برلینتا از خط تولید خارج شده‌اند و تولید مدل ویژه F12tdf نیز به پایان رسیده است.

Ferrari F12tdf
فراری انتظار ادامه موفقیت خود در سال 2018 را دارد زیرا در سه ماه دوم سال جاری تحویل مدل پورتوفینو به مشتریان آغاز خواهد شد و نهایتاً مدل J50 نیز به فروش خواهد رسید. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش رود فراری امسال فروش بیش از 9 هزار دستگاهی خواهد داشت که حاکی از رشد بیش از 600 دستگاهی نسبت به سال قبل می‌باشد. انتظار می‌رود درآمد فراری نیز افزایش یابد اما خب میزان هزینه‌ها نیز به همین میزان افزایش خواهد یافت زیرا ایتالیایی‌ها در حال تمرکز روی گسترش سبد محصولات و همچنین افزودن مدل‌های هیبریدی هستند.


فراری انتظار دارد تا سال 2022 درآمد خالص خود را به حدود 2 میلیارد یورو برساند. همچنین برنامه‌هایی نیز برای تسویه تمامی بدهی‌ها تا سال 2021 وجود دارد.


رویتزر می‌گوید محصول هیبریدی فراری در سال 2019 عرضه خواهد شد و البته انتظار می‌رود اولین کراس اوور این برند نیز اواخر سال 2020 از راه برسد.


سرجیو مارکیونه که درباره این کراس اوور صحبت می‌کرد گفته که خودروی مورد بحث دارای استایل مرسوم فراری خواهد بود و برای افراد معدودی طراحی می‌شود. البته این افراد خوش‌شانس که خواهند توانست کراس اوور فراری را بخرند به آفرودهای سنگین نخواهند رفت زیرا مارکیونه تأیید کرده کراس اوور فراری قادر به عبور از صخره‌ها نخواهد بود.


مارکیونه همچنین گفته که فراری مشکلی با پیشرانه‌های کم‌حجم نداشته و محصول الکتریکی نهایی این شرکت هم از صدا و هم از هندلینگی بهره خواهد برد که منعکس کننده میراث فراری خواهد بود.

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید