h330-50.jpg

معاون مهندسی پارس خودرو اعلام کرد استفاده از موتور و گیربکس جدید بر روی محصولات برلیانس سری ۳۰۰ شروع شده و از ابتدای اسفندماه سال جاری موتور و گیربکس توسعه یافته جدید که دارای عملکرد بسیار مناسب‌تری هستند، بر روی این محصولات نصب خواهند شد.


معاون مهندسی پارس خودرو تصریح کرد: با انجام آزمایش‌های متعدد با همکاری شرکت کره‌ای هیوندایی پاورتک، موتور و گیربکس جدید با شرایط جاده‌ها و آب و هوای کشور کالیبره شده و تمام آزمایش‌های فنی و کیفی شرکت بازرسی و استاندارد را نیز با موفقیت گذرانده است.

Brilliance-H320
حجم موتور از 1498 سی‌سی به 1654 سی‌سی افزایش و در نتیجه قدرت خروجی پیشرانه هم از ۱۰۳ اسب بخار به ۱۱۴ اسب بخار در دور موتور 6000 دور بر دقیقه و گشتاور آن از 138 نیوتن‌متر به 154 نیوتن‌متر در 4000 دور بر دقیقه افزایش یافته است همچنین با تغییر ضرایب دنده به میزان ۱۵ درصد شتاب خودرو همچنین قابلیت کشش خودرو برای مسیرهای شیب‌دار بهبود زیادی داشته است.

برلیانس H330
در حال حاضر نسخه‌های ارتقا یافته از خانواده H300 نظیر سدان و هاچ‌بک H320 و H330 و کراس C30 به‌جای تودوزی کرم و مشکی قبلی با تودوزی مشکی‌رنگ با دوخت قرمز ارائه می‌شوند.


هنوز در مورد اینکه این مدل‌ها جایگزین نسخه‌های فعلی می‌شوند یا در کنار آن‌ها و با قیمتی بالاتر به فروش خواهند رسید، اطلاعاتی منتشر نشده است.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید