h330-50.jpg

معاون مهندسی پارس خودرو اعلام کرد استفاده از موتور و گیربکس جدید بر روی محصولات برلیانس سری ۳۰۰ شروع شده و از ابتدای اسفندماه سال جاری موتور و گیربکس توسعه یافته جدید که دارای عملکرد بسیار مناسب‌تری هستند، بر روی این محصولات نصب خواهند شد.


معاون مهندسی پارس خودرو تصریح کرد: با انجام آزمایش‌های متعدد با همکاری شرکت کره‌ای هیوندایی پاورتک، موتور و گیربکس جدید با شرایط جاده‌ها و آب و هوای کشور کالیبره شده و تمام آزمایش‌های فنی و کیفی شرکت بازرسی و استاندارد را نیز با موفقیت گذرانده است.

Brilliance-H320
حجم موتور از ۱۴۹۸ سی‌سی به ۱۶۵۴ سی‌سی افزایش و در نتیجه قدرت خروجی پیشرانه هم از ۱۰۳ اسب بخار به ۱۱۴ اسب بخار در دور موتور ۶۰۰۰ دور بر دقیقه و گشتاور آن از ۱۳۸ نیوتن‌متر به ۱۵۴ نیوتن‌متر در ۴۰۰۰ دور بر دقیقه افزایش یافته است همچنین با تغییر ضرایب دنده به میزان ۱۵ درصد شتاب خودرو همچنین قابلیت کشش خودرو برای مسیرهای شیب‌دار بهبود زیادی داشته است.

برلیانس H330
در حال حاضر نسخه‌های ارتقا یافته از خانواده H300 نظیر سدان و هاچ‌بک H320 و H330 و کراس C30 به‌جای تودوزی کرم و مشکی قبلی با تودوزی مشکی‌رنگ با دوخت قرمز ارائه می‌شوند.


هنوز در مورد اینکه این مدل‌ها جایگزین نسخه‌های فعلی می‌شوند یا در کنار آن‌ها و با قیمتی بالاتر به فروش خواهند رسید، اطلاعاتی منتشر نشده است.

 

pedal

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here