مراقبت-از-پوست-UFO-و-UFO-Mini-4.jpg

ماسک مراقبت از پوست هوشمند UFO و UFO Mini در جریان نمایشگاه CES 2018 توسط شرکت Foreo معرفی شد. این دو ماسک هوشمند مراقبت از پوست ابزارهایی کوچک اما مفید هستند که با استفاده از آن‌ها، مراقبت از پوست به شیوه‌ای هوشمندانه امکان‌پذیر می‌شود.

شرکت Foreo که در زمینه لوازم مراقب از پوست فعالیت می‌کند تصمیم گرفته به محصولات خود کمی مایه تکنولوژی اضافه کند و در این راستا دو محصول با نام‌های UFO و UFO Mini را معرفی کرده است. آن‌ها در واقع ماسک های مراقبت از پوست هوشمند هستند. یوفو در اینجا به معنی شی ناشناس پرنده نبوده و مخفف «وسواس آینده تو» محسوب می‌شود!

ماسک مراقبت از پوست UFO در اندازه کف دست بوده و کار خود را به وسیله لرزش انجام می‌دهد. می‌توان آن را به یک ورق ماسک کوچک که شرکت سازنده به صورت جداگانه و به قیمت ۹٫۹۹ دلار (برای هفت ماسک) به فروش می‌رساند متصل کرد. این ماسک مراقبت از پوست هوشمند در ادامه چرخه‌ای شامل گرم کردن صورت، ویبره دادن و سپس سرد کردن پوست که از قبل برای آن برنامه‌ریزی شده است را طی می‌کند. زمان گرم کردن، لرزاندن و در نهایت سرد کردن پوست هر کدام ۳۰ ثانیه است.

 

نورهای ساطع شده از بدنه ماسک مراقبت از پوست UFO نیز مفید هستند

دادن گرما سبب باز شدن منافذ پوست شده و مواد درون ورق ماسکی که به صورت جداگانه خریده و به UFO وصل کرده‌اید به این وسیله جذب می‌شوند. بر روی بدنه دستگاه نورهایی به رنگ قرمز، سبز و آبی نمایش داده می‌شود که به ترتیب نشان‌دهنده قرار داشتن در مرحله گرمایش، ویبره و سرمایش است. البته آن‌ها مزایای دیگری نیز دارند. نور قرمز ماسک مراقبت از پوست UFO و UFO Mini با تحریک تولید کلاژن، روند پیر شدن پوست را به تعویق می‌اندازد. نور سبز نیز رنگ پوست ملایم را تیره می‌کند. در مرحله آخر به نور آبی می‌رسیم که عملکرد آن مبارزه با باکتری‌ها و بهبود گردش خون است. این ادعاها توسط شرکت سازنده مطرح شده‌اند.

 

یکی از مهمترین مزایای استفاده از این ماسک هوشمند مراقبت از پوست، گرم کردن صورت است که در مقایسه با ماسک‌های آتی تاثیر فوق‌العاده‌ای بر روی فرآیند جذب مواد توسط پوست می‌گذارد. به عبارت دیگر تاثیر ۹۰ ثانیه قرار دادن ماسک UFO بر روی صورت شامل فرآیندهای ۳۰ ثانیه‌ای گرم کردن، ویبره و سرد کردن، از ۲۰ دقیقه قرار دادن ماسک‌های عادی بر روی صورت بیشتر است.

 

این ماسک از دمای ۴ درجه سانتیگراد (حالت سرمایش) و ۴۸ درجه سانتیگراد (حالت گرمایش) استفاده می‌کند، به همین دلیل نگرانی از بابت تاول زدن پوست و عوارض ناشی از اعمال گرمای زیاد وجود نخواهد داشت. البته ممکن است به خاطر هوشمند خطاب کردن این وسیله، کاربران نیاز به مالیدن آن بر روی قسمت‌های مختلف پوست صورت برای ۹۰ ثانیه را کار اضافی قلمداد کنند، اما این زمان کمتر از آن است که کسی را خسته کند.

 

اگر از ماسک مراقبت از پوست UFO و UFO Mini دو مرتبه در هر روز استفاده کنید، باتری آن برای دو هفته نیاز به شارژ مجدد نخواهد داشت. به عقیده شرکت سازنده بهتر است یک مرتبه در صبح و یک مرتبه در شب از این محصول بر روی پوست خود استفاده کنید. قیمت مدل پایه ۲۷۹ دلار است، اما قیما مدت مینی که خبری از سیستم سرمایشی در آن نیست، به ۱۷۹ دلار کاهش پیدا می‌کند. اگر تاثیر ماسک مراقبت از پوست UFO و UFO Mini بر روی پوست واقعا اثبات شود، ارزش این هزینه را خواهند داشت.

Bilin

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here