با سرویس پرواز گوگل از تاخیر در پروازهایتان مطلع شوید

سرویس پرواز گوگل (Google Flights) اینک شما را از تاخیر احتمالی در پروازهایتان مطلع خواهد کرد. نسخه جدید گوگل فلایت مناسب افرادی است که دائم در حال سفر هستند.

 

مجموعه گسترده‌ای از داده‌های گوگل با ابزار جستجوی هتل و سرویس پرواز گوگل به صنعت گردشگری کمک شایانی می‌کنند. حال گوگل ویژگی‌های جدیدتری را به این سرویس اینترنتی جستجوی بلیت هواپیمای خود پرداخته است.

باید با قابلیت پیدا کردن پروازهای ارزان قیمت شروع کنیم، گوگل اطلاعات خاصتری را درباره پرواز‌های ارزان‌تر ارائه خواهد کرد. انواع جدیدی از پروازهای پایه اقتصادی ممکن است گزینه‌ای برای انتخاب صندلی نداشته باشند، به طوری که سرویس پرواز گوگل این اطلاعات را فراهم کرده و در اختیار شما قرار خواهد داد.

مهم‌تر از همه گوگل فلایت می‌تواند شما را از تاخیر احتمالی پروازهایتان مطلع کند. گوگل از ترکیبی از داده‌های ذخیره شده و اطلاعات وضعیت پرواز اخیر برای پیش‌بینی پرواز‌های به تاخیر افتاده استفاده می‌کند. سرویس پرواز گوگل همچنین ارائه کننده اطلاعاتی نظیر دلایل تاخیر پرواز شما است تا بتوانید از همه چیز مطلع باشید. البته در نظر داشته باشید که پیش‌بینی‌های گوگل به طور 100 درصدی نیستند و الگوریتم‌های گوگل تضمین 80 درصدی می‌دهند.

برای جستجوی اطلاعات پرواز فقط نام شرکت هوایی، شماره پرواز یا مسیر پرواز (به طور مثال از سان فرانسیسکو به هنگ کنگ) را باید به گوگل بگویید تا هر اطلاعاتی نیاز است را در اختیار شما قرار دهد. این بخر خوبی برای کاربرانی است که در طول ماه چندین بار مسافرت (چه کاری چه شخصی) می‌کنند.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید