درخواست اچ ام دی گلوبال برای تغییر شماره مدل نوکیا ۹

7

اچ ام دی گلوبال طی ارسال یک نامه برای کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا، تغییر شماره مدل نوکیا ۹ (Nokia 9) را خواستار شد که نشان می‌دهد ساخت یکی از نسخه‌های این گوشی موبایل منتفی شده است.

بر اساس اسناد موجود در کمیسیون ارتباطات فدرال، گوشی موبایل نوکیا ۹ که مدتی قبل با شماره مدل TA-1004 توسط این سازمان نظارتی تایید شد، از این پس با شماره مدل TA-1012 شناخته خواهد شد. در واقع شرکت سازنده از این آژانس تغییر شماره مدل نوکیا ۹ را درخواست کرده است، چرا که مشخصات ارتباط داده شده با محصول دارای شماره مدل TA-1004، اکنون به محصول دارای شماره مدل TA-1012 اشاره دارند.

تغییر شماره مدل نوکیا 9

نوکیا ۹ مدتی قبل در دو نسخه دارای ۶ و ۸ گیگابایت رم در گیک بنچ ظاهر شد. هر دو نسخه از چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ قدرت گرفته بودند. مدتی بعد شاهد یک نسخه دیگر از آن با ۴ گیگابایت در گیک بنچ بودیم که شماره مدل آن TA-1004 بود.

با توجه به تغییر شماره مدل نوکیا ۹ و حذف نسخه دارای شماره مدل TA-1004، به نظر می‌رسد دیگر از نسخه دارای ۴ گیگابایت رم این گوشی موبایل خبری نخواهد بود.

تغییر شماره مدل نوکیا 9

 

درخواست تغییر شماره مدل نوکیا ۹ از حذف نسخه ۴ گیگابایتی آن خبر می‌دهد

به عنوان دیگر مشخصات فنی نوکیا ۹ که تاکنون تاکید فراوانی بر روی آن‌ها شده باید به صفحه نمایش ۵.۳ اینچی کیو اچ‌دی و دوربین اصلی دوگانه و متشکل از دو سنسور ۱۳ مگاپیکسلی آن اشاره کنیم. مجهز شدن این دستگاه به ۸ گیگابایت حافظه رم مشخصه دیگری است که احتمال آن اکنون بسیار زیاد شده است.

 

تغییر شماره مدل نوکیا 9

gadgetnews