تعیین قیمت هیوندای سوناتا فیس‌لیفت ۲۰۱۸

11هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ تابستان امسال به نمایندگی‌های این برند در آمریکا می‌رسد و به تازگی نیز جزئیات مربوط به قیمت و تجهیزات آن منتشر شده است.


سوناتای فیس لیفت از بازطراحی وسیع بدنه بهره برده که از آن جمله می‌توان به جلوپنجره آبشاری و فرم کلی تر و تازه و واضح اشاره کرد.


بخش عقبی نیز جدید بوده و جای پلاک نیز به روی سپر منتقل شده است. هیوندای از مواد جدیدی برای کاپوت، گلگیرهای جلو و صندوق‌عقب استفاده کرده و رینگ‌های خودرو نیز برای ایجاد ظاهری دینامیک‌تر طرح جدیدی دارند.


بخش مرکزی کابین و نشان دهنده‌ها نیز جدید بوده و در کل کابین احساس لوکس‌تری دارد. غربیلک فرمان جدید اسپورت، دکمه‌های جدید سیستم تهویه و صفحه‌نمایش ۷ اینچی استاندارد از دیگر ویژگی‌های کابین به شمار می‌روند.


بازوهای عقبی ۲۱ درصد ضخیم‌تر بوده و بدین ترتیب شاسی ارتقا یافته است. همچنین بوش‌های جدیدی نیز در این بخش‌ها بکار رفته است. مدل‌های فول ۲ لیتری از گیربکس ۸ سرعته اتوماتیک جدید برای بهبود عملکرد و راندمان سود می‌برند.


طیف تجهیزات کمک راننده نیز گسترش یافته و هم‌اکنون سیستم تشخیص نقاط کور به همراه هشدار ترافیک پشتی به‌صورت استاندارد وجود دارند و البته نباید دوربین پشتی و هشدار خروج خودرو از لاین رانندگی را از یاد برد.


بهای هیوندای سوناتا ۲۰۱۸ جدید از ۲۲۰۵۰ دلار برای مدل‌های ۲.۴ لیتری SE شروع شده و به ۳۲۴۵۰ دلار برای مدل لیمیتد ۲ لیتری می‌رسد.

pedal