کابین اشرافی کارلکس برای مرسدس C63 AMG

10نسل قبلی مدل فول پرفورمنس مرسدس C کلاس با نام C63 AMG شناخته می‌شود و به تازگی کارلکس دیزاین دست خود را روی این خودرو گذاشته تا بدین ترتیب شاهد کابینی فوق‌العاده با طرحی مشکی باشیم. مالک این خودرو تصمیم گرفته تا از ظاهر مونوکروماتیک به همراه چرم مشکی در تمامی بخش‌های کابین استفاده کند و برخی دوخت‌های سفید نیز برای ایجاد فضایی متضاد بکار رفته‌اند.


حتی سیستم صوتی سفارشی افترمارکتی که در صندوق‌عقب جای گرفته نیز از پوشش چرمی بهره برده است. این الگوی شانه عسلی در روی دو بلندگوی بزرگ نیز بکار گرفته شده است. همانند پروژه‌های همیشگی کارلکس دیزاین، توجه به جزئیات باورنکردنی بوده و با نگاه به کابین می‌توان ارزش کارهای این تیونر چیره‌دست را فهمید.

اگرچه با نگاه به دکمه‌های فیزیکی نسبتاً زیاد در کنسول مرکزی به عمر بالای کابین پی برد اما همه‌چیز با استانداردهای امروزی سطح بالا احساس می‌شوند. نسخه قبل از فیس لیفت C63 با چرم موجود روی بالای داشبورد و همچنین بخش بالایی پانل درب‌ها جلوه‌ی دیگری دارد.


نمای بیرونی خودرو بدون تغییر باقی مانده و ظاهر خودرو دارای رنگ خاکستری مات با رینگ‌های مشکی و کالیپرهای ترمز قرمزرنگ است. البته نمی‌توانیم بگوییم این رنگ‌ها واقعی هستند یا با استفاده از فتوشاپ خلق شده‌اند.

اخیراً نیز کابین یکی دیگر از محصولات مرسدس توسط متخصصان لهستانی لوکس‌تر شده است. یک خودروی بسیار متفاوت با نمایی بسیار متفاوت یعنی G500 تیون شده توسط برابوس زیر دست کارلکس دیزاین رفته تا سطح تجمل آن چندین رتبه بالاتر رود.

درست همانند تمامی خودروهای تیون شده توسط کارلکس دیزاین، C63 تغییری مکانیکی نداشته است. این ضرورتاً چیز بدی نیست زیرا نسخه کارخانه‌ای از پیشرانه ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری با قدرت ۴۵۱ اسب بخار بهره می‌برد. با استفاده از پکیج سفارشی پرفورمنس خروجی پیشرانه به ۴۸۰ اسب می‌رسد و البته مدل سری بلک نیز قدرت ۵۱۰ اسبی دارد.

pedal