تصاویر جاسوسی هیوندای ولوستر N پرفورمنس

11



به نظر می‌رسد جدیدترین تصاویر جاسوسی از هیوندای ولوستر نشان دهنده‌ی مدل N پرفورمنس این خودرو باشند. این تصاویر در آلمان ثبت شده‌اند.


در مقایسه با مدل‌های اوایل سال جاری، این خودرو دارای کالیپرهای ترمز قرمز، رینگ‌های بزرگ‌تر، اسپویلر جلو و دو خروجی اگزوز بزرگ در عقب و البته پوشش گیرا روی درب پشتی است که شاید پنهان کننده اسپویلر عقب بلندقدتر می‌باشد.


خروجی‌های اگزوز یاد شده در دو سوی خودرو قرار گرفته‌اند و این امر منجر شده فکر کنیم با پروتوتایپ ولوستر N پرفورمنس طرف هستیم.


همانند نسل اول ولوستر و نسخه‌های پیش‌تولیدی اولیه‌ی نسل دوم، مدل N دارای یک درب بزرگ‌تر در طرف راننده و دو درب کوچک‌تر در طرف دیگر می‌باشد.
ولوستر جدید در مقایسه با این خودرو دارای طراحی معمولی‌تری خواهد بود.


زیر کاپوت ولوستر N پرفورمنس احتمالاً پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۲ لیتری توربویی قرار خواهد گرفت که برای مدل i30 N توسعه یافته است.


رقیب کره‌ای فولکس‌واگن گلف GTI با خروجی پیشرانه در دسترس خواهد بود: مدل عادی قدرتی در حدود ۲۴۹ اسب بخار خواهد داشت و نسخه متمرکز روی پیست خروجی حول‌وحوش ۲۷۵ اسبی خواهد داشت.

هیوندای i30 N در ابتدا تنها با گیربکس ۶ سرعته دستی عرضه خواهد شد اما از سال ۲۰۱۹ گیربکس ۸ سرعته دوکلاچه نیز در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت.

pedal