اپلیکیشن Secure Folder سامسونگ بر روی فروشگاه گوگل پلی قرار گرفت (معرفی)

7

معرفی اپلیکیشن Secure Folder از این پس از خود گوگل پلی استور میسر خواهد بود و برای دسترسی به برنامه پوشه امن سامسونگ نیازی به مراجعه به فروشگاه عرضه اپلیکیشن این شرکت نیست.

سامسونگ در ابتدای ماه جاری اعلام کرد از این پس پلتفرم امنیتی My Knox را در گوشی های موبایل خود به کار نخواهد برد. کاربران با استفاده از آن می‌توانند از اپلیکیشن‌های مهم خود محافظت کنند و برنامه‌های کاری و بدون اهمیت را جدای از یکدیگر قرار دهند.

به این ترتیب حین قرار داشتن دستگاه در دست کودکان و یا دیگر افراد، نگرانی از بابت دست‌کاری عمدی و یا تصادفی اپلیکیشن‌ها و حتی فایل‌ها وجود نخواهد داشت. اگرچه این پلتفرم در محصولات جدید سامسونگ وجود ندارند، اما دستگاه‌های پیشین مجهز به آن تا زمان ادامه پشتیبانی از پلتفرم می‌توانند از این برنامه استفاده کنند.

اپلیکیشن Secure Folders

بعد از توقف توسعه سامسونگ My Knox، پیشنهاد شد تا کاربران به برنامه Secure Folders مهاجرت کنند. این اپلیکیشن فضایی رمزگذاری شده و خصوصی را در گوشی موبایل گلکسی کاربر به وجود می‌آورد. این پلتفرم برای نخستین بار همراه با معرفی گلکسی نوت ۷ عرضه شد و تا پیش از این تنها از فروشگاه گلکسی اپ قابل دریافت بود. سامسونگ اکنون تصمیم گرفته برای دسترسی راحت‌تر به اپلیکیشن Secure Folders آن را بر روی گوگل پلی قرار دهد.

اپلیکیشن Secure Folders

در اپلیکیشن Secure Folders نیز همانند Knox برنامه‌های کاری از برنامه‌های عادی جدا شده و با لایه‌های حفاظتی خاص از آن‌ها محافطت می‌شود. اطلاعات و اپلیکیشن‌ها به سادگی لمس گزینه Move to Secure Folder، توسط این نرم افزار محافظت خواهند شد. برای محافظت از یک فایل باید بعد از ورود به برنامه، گزینه Add Files را برگزینید. از خود اپلیکیشن Secure Folders می‌توان به روش‌های مختلفی همچون پین کد، پسورد و یا دیگر روش‌ها محافظت کرد.

اپلیکیشن Secure Folders

اکنون که برنامه بر روی گوگل پلی قرار گرفته مطمئنا دریافت جدیدترین آپدیت‌های آن سریع‌تر و راحت‌تر خواهد بود. با وجود قرارگیری اپلیکیشن Secure Folders در فروشگاه رسمی عرضه محصولات اندرویدی، تنها برخی از گوشی های موبایل گلکسی سامسونگ قادر به معرفی و نصب آن خواهند بود. برای معرفی برنامه از گوگل پلی از باکس انتهای مطلب استفاده کنید.

به منظور معرفی اپلیکیشن Secure Folder برای Android کلیک کنید

gadgetnews