best-free-games-2015-lead-100631674-orig.jpg

بازی های رایگان اندورید معمولا بازی های خوبی از آب در نمی آیند؛ اما این موضوع کاملا صحت ندارد. چرا که این بازی ها علاوه بر رایگان بودن تنوع بسیار زیادی دارند و انتخاب های زیادی را پیش روی ما می گذارند. این دسته از بازی ها را به راحتی می توانید در پلی استور پیدا کنید اما اکثر بازی های معروف متاسفانه پرداخت درون برنامه، محدودیت زمانی و یا تبلیغات خسته کننده دارند.

خوشبختانه همیشه این طور نیست. هنوز هم بازی های اندرویدی بسیاری هستند که گیم پلی جذاب تحویل شما می دهند؛ وقت شما را با حاشیه های مختلف تلف نمی کنند و پرداخت درون برنامه ی کاملا اختیاری فقط برای علاقمندان دارند. در این پست ما لیستی از ۱۰ بازی برتر و پرطرفدار از این قبیل تقدیم شما می کنیم.مطمئا بعضی از این بازی های را تجربه کرده اید، اما با این حال همچنان از آن ها لذت خواهید برد.

۱۰- beneath the lighthouse

best-free-games-2015-beneaththelighthouse-100631684-orig

beneath the lighthouse یا همان “در زیر فانوس دریایی” یکی از بازی های دوست داشتنی ۲۰۱۵ است، که اگرچه که از ظاهری شبه ۱۶بیتی زیبایی بهره می برد اما گیم پلی روان و جذابی دارد. Lighthouse یک پازل متحرک است که در آن باید در مراحل مختلف صفحه را طوری بچرخانید که قهرمان غلت زننده ی بازی را از لابه لای موانع، به مقصدش برسانید. شما باید در طول بازی مواظب نیزه ها و فرو ریختن آوار باشید تا بتوانید با موفقیت مرحله را پشت سر بگذارید. اگرچه بازی شکل و شمایل جالبی دارد اما مراحل آن کوتاه بوده و به سرعت سخت و چالش برانگیز می شوند. با وجود رایگان بودن،اگر تعداد دفعات زیادی شکست بخورید بازی کاملا از ابتدا شروع می شود که بازی با یک پرداخت درون برنامه ای این محدودیت را برایتان حذف خواهد کرد.

۹- Pac-Man 256

best-free-games-2015-pacman256-100631683-orig

هنگامی که کمپانی Hipster Whale با بازی Crossy Road خود به موفقیت شایانی دست یافت، بلافاصله با کمپانی Bandai Namco قرار دادی را امضا کرد تا مشترکا بازی محبوب و قدیمی Pac-Man را این بار برای موبایل بازسازی کنند.در این بازی مثل همان Pac-Man قدیمی باید از هزار توی پیچیده و لابه لای کوریدور های باریک عبور کنید، نقطه ها و آیتم های خاص را دریافت کرده و از دست ارواح خبیث فرار کنید. اما قسمت جالب بازی اینجاست که در طول بازی به مرور کدها و علائم عجیب و غریب روبه بالای صفحه حرکت می کنند تا شما را مجبور به حرکت رو به بالا کنند. ایده ی اینکار از گلیچ معروف این بازی که در نسخه ی قدیمی اتفاق می افتاد نشأت می گیرد. با وجود پرداخت درون برنامه ی اختیاری شما همچنان بدون هیچ پرداختی می توانید از این بازی لذت وافی و کافی را ببرید.

۸-Brickies

best-free-games-2015-brickies-100631682-orig

بازی های آجر شکنی کمابیش با دو بازی Breakout  و Arkanoid در دهه های گذشته معروف شدند که علی رغم سادگی محبوبیت بسیاری پیدا کردند. اما Brickies یکی از تجربه های جدید در انواع مشابه است. در این بازی همچنان با یک چوب باید یک توپ را کنترل کرده و به آجرها ضربه بزنید؛ اما چیزی که این بازی را سخت تر میکند حضور ترفندها و پیچیدگی های بزرگتر است.  تفاوت دیگری که در این بین دیده می شود این است که مانند نسخه های پیشین سیستم health یا به قول خودمان “جان” وجود ندارد. یعنی با هر بار شکست فرصتی را از دست نمی دهید. بلکه این بازی فقط به سرعت تاکید دارد و باید تا قبل از اتمام زمان مشخص شده تمام آجرها را بشکنید. این بازی شامل تعداد بسیاری مرحله ی مختلف است که طراحی و ظاهر جذاب و قابلیت ها و نیروهای جدیدی را در خود جای داده است. مانند موارد قبل، پرداخت درون برنامه کاملا اختیاری است.

۷-Magic Touch:Wizard To Hire

best-free-games-2015-magictouch-100631681-orig

شرکت Nitrome همواره بازی های بی نظیر و سرگرم کننده ای عرضه می کند و Magic Touch تا الان یکی از بهترین کارهای این مجموعه بوده است. ربات های مسلح از آسمان به قلعه ی شما حمله می کنند و شما باید با رسم علائمی که بر روی بالون های آن ها نقش بسته است، بالون ها را بترکانید و باعث سقوط و از بین رفتن آنها شوید. Magic Touch صفحه ی نمایش اندروید شما را کاملا در گیر بازی می کند تا شما براحتی بتوانید تمامی نمادهای نمایش داده شده را برای دور کردن دشمنان از قلعه، رسم کنید. در حالت Primary سرعت بازی و به مراتب سختی آن افزایش می یابد. این در حالی است که حالت Zen که سرعت را آهسته و عادی نگه می دارد و نیز حالت insane که سرعت بسیار بیشتری به بازی می بخشد، از گزینه های دیگر بازی می باشد.

۶-Does Not Commute

best-free-games-2015-doesnotcommute-100631680-orig

Does Not Commute بازی عجیب و جذابی درباره ی ماشین ها، موتور ها و قایق هاست که مراحل آن در یک شهر کوچک اتفاق می افتد. شما هر کدام از این وسایل نقلیه را فقط برای چند ثانیه هدایت می کنید و سپس به مرحله ی بعد می روید. اما به محض اینکه شروع به حرکت کردید نمی توانید تا پایان مسیر از حرکت بایستید. تا زمانی که شما تنها راننده در شهر هستید بازی بسیار راحت و آسوده خواهد بود؛ اما اگر راننده های دیگر هم دیوانه وار وارد مسیرهای باریک این شهر کوچک شوند، فاجعه ای در بازی رخ خواهد داد! این بازی یک آرکید اکشن بسیار جذاب و سرگرم کننده با کاراکترها و نمایه های جذابی است که در سرتاسر هرج و مرج رانندگی چالش های بسیاری را برایتان رقم خواهد زد. بازی کاملا رایگان بوده و فقط برای استفاده از قابلیت Checkpoint باید مبلغی به صورت پرداخت درون برنامه به بازی پرداخت کنید.هرچند که این موضوع کاملا اختیاری است.

۵-Four Letters

best-free-games-2015-fourletters-100631679-orig
اگر در زبان انگلیسی مهارت دارید حتما با آن دسته از بازی هایی که میزان دایره لغات شما را می سنجند آشنایی دارید. اما بی شک بازی که این گونه مهارت ها را با سرعت عمل شما نیز درگیر می کند ندیده اید. Four Letters بازی است که شما را تا زمانی که بتوانید کلمات چهار حرفی مورد نظر هر بخش را بخوبی و به سرعت حدس بزنید مشغول بازی نگه می دارد. حروف به صورت به هم ریخته در پایین صفحه آورده شده اند و شما باید آن ها را به ترتیب مخصوص خود بچینید. هرچه سریعتر این کار را انجام دهید امتیاز عملکرد شما بالاتر خواهد بود. هر چند زمان در حال گذر است اما هربار که پاسخ درست می دهید زمان شما کمی افزایش می یابد و اگر چند پاسخ سریع و پشت سر هم داشته باشید امتیاز شما افزایش ناگهانی خواهد داشت. با وجود کوتاه بودن کلمات، باز هم این بازی کلمات دشوار و نه چندان به گوش آشنا را گاهی اوقات برای به چالش کشیدن شما درگیر خواهد کرد.

۴-Hearthstone:Heroes of Warcraft

best-free-games-2015-hearthstone-100631678-orig
شاید بارها بازی های مبارزه ای کارتی را دیده باشید اما این بازی با تمام نمونه های مشابه تفاوت دارد. فقط کافی است از میلیون ها بازیکن این بازی در اندروید، iOS و یا PC در این باره بپرسید. Hearthstone مجموعه ای از هیرو ها و کاراکتر های بازی مشهور Warcraft را تحت یک بازی جذاب کارتی با استراتژی و گیم پلی فکری چالش برانگیز را گرد هم می آورد. فضای بسیار رقابتی و فرصت های مختلف و بسیاری که در این بازی آنلاین وجود دارد آن را به یک بازی اعتیاد آور در سراسر دنیا تبدیل کرده است؛هرچند که ظاهر و گیم پلی ساده ای دارد.

۳-Alphabear

best-free-games-2015-alphabear-100631677-orig

Alphabear یک بازی کلمه ای عادی نیست. اول از همه، وقتی یک کلمه را کامل می کنید همه جا پر از خرس می شود.خرس هایی که هرچه بیشتر کلمه پر کنید بیشتر می شوند و امتیاز شما را افزایش می دهند. اما این پرکردن کلمات خود روش های تاکتیکی و سختی را می طلبد که این بازی را از دیگر بازی های مشابه متمایز می کند. هر کاشی روی صفحه شامل یک شاخصه ی عددی است که اگر طی چند مرحله از آن استفاده نکنید کاهش پیدا کرده و در پایان آن کاشی تبدیل به سنگ شده و استفاده از آن غیرممکن خواهد بود. بنابراین موفقیت در این بازی علاوه بر بازی کلمات به استراتژی بازیکن برای استفاده از کلمات در زمان های مختلف نیز بستگی دارد. هرچند بازی در تعداد مرحله ها محدودیت دارد اما باز هم بسیار بازی سرگرم کننده ای برای علاقه مندان به این گونه بازی ها می باشد.

۲-Vainglory

best-free-games-2015-vainglory-100631676-orig

آیا واقعا درست است که بازی های مبارزه ای آنلاین مثل League Of Legends  و Dota 2 فقط مخصوص پی سی باز ها ساخته شده اند؟ خیر! با آمدن Vainglory دیگر این طور نیست. این بازی یک بازی آنلاین تیمی است و تجربه ی مبارزه ای فوق العاده اعتیاد آوری را حتی بر روی صفحات کوچک موبایل شما فراهم میکند. در طول بازی های ۱۵-۳۰ دقیقه ای، شما باید با دو هم تیمی دیگر خود باید تلاش کنید تا حریف تان را شکست دهید. برای این کار باید کاراکتر های حریف و مینیون های آنها را به کمک قدرت های فانتزی کاراکترتان نابود کنید. و سپس به دنبال بهبود سلاح ها و قدرت ها و قابلیت های کاراکترهای خود باشید.

۱-Crossy Road

best-free-games-2015-crossyroad-100631675-orig

قطع به یقین همه از این انتخاب خوشحال خواهند شد! Crossy Road یکی از محبوب ترین اتفاقات موبایلی امسال بوده و بازی بسیار پر طرفداری برای پلتفورم اندروید می باشد. یک بازی بی انتها با طراحی شبه ماینکرفت که شما را مجبور به بازی کردن دوباره و دوباره برای کسب امتیاز بیشتر و بیشتر می کند. این بازی همچنین یکی از جذاب ترین بازی های رایگان است که قطعا رایگان بودن آن به محبوبیتش کمک شایانی کرده است. بازی دارای کاراکتر های بسیار زیادی بوده و عاری از تبلیغات و پرداخت های ناگهانی درون برنامه ای است. اگر شما خیلی بازی کنید و سکه های زیادی کسب کنید نیازی به پرداخت نخواهد بود و با امتیازهای خود میتوانید هر کاراکتری را که خواستید خریداری کنید.

منبع: Greenbot.com

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید