com.MedianGame.LootiWar20_ijAzTL3.original_oLmGvpc.jpg

بازی لوتی وار ۲ | دوباره در دنیای بازی های ایرانی این بار نیز شاهد حضور یکی دیگر از بازی های پرطرفدار می باشیم که پیش تر با نام لوتی وار برای کاربران دانلود شد و در گوشی های اندرویدی طرفدار بسیاری نیز پیدا کرد. شخصیت اصلی این بازی غلام نام دارد که دوباره در مقابل دوربین آمده تا فیلم های اکشن جدید را برای سینما بازی کند. غلام شخصیتی است که همیشه در لوتی وار ۱ به فیلم های لوس و بی مزه ی گارگردانان اعتراض می کرد و در قسمت اول از هیاهوی فیلم و سینما بسیار خسته شد و تصمیم گرفت که یک سفر به دور دنیا برود تا مدتی آرامش پیدا کند.

لوتی وار 2

در این بین یکی از رفقای غلام به نام اسی او را به بهانه ی حضور فیلم های کارگردان دوباره به ایران باز می گرداند. پس از گذشت این مدت استودیوی کارگردان نتیز تغییرات بسیاری داشته است و در این بخش شاهد ماجراجویی های جدید اما به سبک قدیم ولی بسیار کامل تر و با جزئیات بیشتر هستیم. غلام داستان ما این بار نه تنها با سایر لوتی ها به دعوا می پردازد بلکه این دفعه دست به فرمان شده و با بدلکاری های مختلف صحنه های اکشن بسیاری را با پرش از روی سکو ها و پرتاپ مواد منفجره برایمان به نمایش در می آورد.

لوتی وار 2

کمپانی مدین گیم که توسعه دهنده ی مجموعه بازی های لوتی وار می باشد این دفعه در کنار داستان های طولانی، ویژگی های بسیاری را به این بازی افزوده است و در دومین نسخه از سری لوتی وار تمامی سکانس ها در ۴ بخش فیلم برداری می شوند و بر خلاف سری اول که شاهد نبردی تن به تن و پرونده های جنایی در دو بخش مجزا بودیم این بار داستان بازی بسیار منسجم تر شده است. البته باید در نظر داشته باشید که بازی کمی سخت تر شده است و باید تمام دقت خود را به خرج دهید تا بتوانید تمامی اهداف بازی راه به انجام برسانید.

در ادامه با Bilin همراه باشید….

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید