۱۵۲۴۷۷۷۴۵۳_Untitled-1.jpg

کمپانی سونی یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده دستگاه های الکترونیکی در دنیای تکنولوژی است ، همیشه تکنولوژی فوق العاده سونی مورد توجه بسیاری از کاربران در جای جای دنیا امروزی است ، بیاری از ایرانی ها با این برند آشنایی بسیاری دارند و همیشه دستگاه هایی با برند سونی مورد توجه همه بوده است  ، چرا که ویژگی های مناسب این برند باعث شده جای مناسبی را در بین کاربران باز نماید ، امروز یکی از باریک ترین گوشی های هوشمند این کمپانی را به شما معرفی خواهیم کرد ، جدیدترین پرچمدار سونی یعنی اکسپریا زد ۳ ! این گوشی هوشمند در بین برند های مختلف و بین سری های مختلف گوشی های سونی به عنوان باریک ترین گوشی هوشمند نام گرفته است.

این گوش هوشمند جدید که پرچمدار نسل جدید گوشی های سونی است با تنها ۷.۳ میلیمتر به عنوان باریک ترین گوشی های هوشمند در بین محصولات دیگر سونی است. با توجه به این گزارش Xperia Z3 در هفته های آتی رسما وارد بازار گوشی های هوشمند خواهد شد.

Xperia Z3

همچنین این گوشی هوشمند از ابعاد ۱۴۶.۴۶ در ۷۲.۰۹ در ۷.۳ میلی‌متر تشکیل خواهد شد. گفتنی است طبق شایعاتی که قبلا در اینترنت و خبرگزاری ها منتشر شد احتمالا این کمپانی در جدید رتین پرچمدار خود از پردازنده 64 بیتی پردازنده‌های کوآلکام یعنی سری ۸۰۵ ، اندرویدی کیت کت ۴.۴.۴ ، دوربین فوق العاده ۲۰ مگاپیکسلی اشاره کرد ، همچنین یک مرجع آگاه اعلام کرد سونی این گوشی هوشمند خود را در ابتدای ماه سپتامبر یعنی ۱۸ روز دیگر در کنفرانس  IFA 2014 به دنیای تکنولوژی معرفی خواهد کرد.

همچنین به همراه این خبر فاش شده اطلاعاتی در مورد ابعاد گوشی هوشمند دیگر سونی با نام Xperia Z3 Compact هم امروز فاش شده است. شایان ذکر است این محصول جدید سونی هم که دارای نمایشگر ۴.۷ اینچی خواهد بود ابعادی با اندازه‌های ۱۲۹ در ۶۴.۹ در ۸.۸ میلی‌متر خواهد داشت و از Z3 ضخامت بیشتری دارد. این تنها زد ۳ است که با ضخامت باریک خود می خواهد توجه کاربران را بسوی خود جذب نماید.

گفتنی است کنفرانس  IFA 2014 در اول سپتامبر برگزار خواهد شد ، کمپانی های دیگر هم مطمئنا در این رقابت سخت شرکت خواهند کرد ، شاید در این رقابت کمپانی اپل هم جدیدترین محصول خود یعنی آیفون ۶ را به دنیای گوشی های هوشمند معرفی نماید.

zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید