apple-battrey1.jpg

باتری تعویضی اپل ، امروز یعنی دو روز زودتر از موعد مقرر با 29 دلار قیمت عرضه شد. اپل پس از مشکلات به وجود آمده در یک سری از گوشی های آیفون ، باتری های قوی تر با قیمت پایین وارد بازار کرد.

چند روز پیش، اپل به خاطر مشکل به وجود آمده در پردازنده برخی از مدل های آیفون عذرخواهی کرد.  این شرکت می گوید که مشکل به وجود آمده بر اثر قدرت کم باتری آیفون به وجود می آید.این شرکت در کنار عذرخواهی ، به کاربران خود پیشنهادی ارائه کرد؛ از آنجایی که مشکل اصلی ضعف باتری است، اپل به شما اجازه می‌دهد که باتری های آیفون 6 را تنها با 29 دلار جایگزین کنید. قیمت اصلی این باتری ها 79 دلار بوده که طی این پیشنهاد ، 50 دلار تخفیف خورده است.

عرضه باتری تعویضی اپل از امروز آغاز می‌شود

انتظار می‌رود پیشنهاد باتری تعویضی اپل از تاریخ 1 ژانویه 2018 آغاز شود و تا انتهای سال آینده ادامه یابد. سخنگوی اپل گفت که انتظار دارد که زمان بیشتری صرف راه اندازی این فروش شود، اما این شرکت آماده است تا با ارائه باتری 29 دلاری از امروز  مسائل را حل و فصل کند. او اطمینان داد که باتری ها برای بعضی از مدل های موجود، محدود هستند.

در حالی که شرکت های سامسونگ، موتورولا، ال جی و HTC نیز از این فرصت استفاده کرده اند تا خود را از این قضیه کنار بکشند، دقیقا مشخص نیست که کاربران اپل با چه پاسخی مواجه خواهند شد. جایگزین کردن باتری ها در مدل های آیفون 6 و بعد از آن، تلفن های همراه را قادر می سازد تا بدون نیاز به تعویض، با قدرت کامل کار کنند.

ما انتظار داشتیم  که این پیشنهاد برای آماده شدن زمان بیشتری را صرف کند، اما خوشحال هستیم که به مشتریان خود قیمت پایین تر را ارائه دهیم. تامین اولیه برخی از باتری های جایگزین ممکن است محدود باشد. – اپل

برای تعویض باتری آیفون های خود می توانید به نزدیک ترین فروشگاه اپل ممکن رفته و در مورد این موضوع راهنمایی بگیرید  یا این که از طریق وبسایت iFixit باتری تعویضی مورد نظر را دریافت کنید.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید