این رِنج‌روور جذاب، رقیب ایکس۶ است

نمایشگاه خودرو ژنو

این رِنج‌روور جذاب، رقیب ایکس۶ است

لندروور برای موتورشو ژنو امسال، یک سورپرایز ویژه تدارک دیده؛ شاسی‌بلندی با فُرم بدنه کوپه‌مانند و نشان رِنج‌روور که برپایه پلتفرم مشترک با جگوار F-Pace توسعه یافته و بین رِنج‌روور ایووک و رِنج‌روور اسپرت قرار می گیرد.

در کنار اتاق کوپه‌مانند، Velar از برداشت تکامل‌یافته سبک طراحی ساخته های لندروور و رِنج‌روور نیز بهره می برد و ترکیب همین ها، باعث شده تا به یکی از زیباچهره ترین ساخته های امروز این خودروساز بریتانیایی تبدیل شود. این جذابیت بصری، با مدرنیته تحسین‌برانگیزی که در طراحی کابین بکار رفته، دوچندان نیز می شود. یکی از بارزتری مشخصه های طراحی داخلی ویلار، صفحه شیشه ای پهن و کشیده ای است که از زیر داشبورد تا زیرآرنجی های کنسول میانی امتداد یافته و نمایشگر لمسی 10 اینچی برای کنترل تنظیمات سیستم های تهویه و تنظیم حالت های سواری را به همراه کنترلگر های حساس به لمس در دل خود دارد. حتی دکمه های مرسوم روی فرمان نیز در این خودرو، جای خود را مجموعه کنترلگر های حساس به لمس داده اند. یک صفحه نمایش کشیده به قُطر 10 اینچ نیز به عنوان نمایشگر مرکزی سیستم اطلاعات و سرگرمی در مرکز داشبورد جا شده است.
لندروور رنج‌روور ویلار با پیشرانه های 2.0 لیتری توربو بنزینی 247 اسبی، 2.0 لیتری توربودیزل 180 اسبی و V6 مجهز به سوپرچارجر 380 اسب‌بخاری عرضه خواهد شد. قیمت پایه در نظر گرفته شده برای هر یک از این مدل ها نیز به ترتیب برابر 50.895 دلار (2.0 لیتری توربو بنزینی)، 57.195 دلار (2.0 لیتری توربودیزل) و 65.195 دلار (3.0 لیتری V6 مجهز به سوپرچارجر).

asrekhodro

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید