Instagram-2.jpg

در جدیدترین آپدیت اینستاگرام قابلیت مشاهده آخرین زمانی که یک کاربر آنلاین بوده است (لست سین در اینستاگرام) امکان‌پذیر شد. در ادامه بیشتر با نحوه مشاهده و تنظیمات آخرین بازدید اینستاگرام آشنا می‌شویم.

مدتی پیش اخباری پیرامون عرضه اپلیکیشن Direct به عنوان نرم افزاری جداگانه توسط اینستاگرام شنیدیم که نشان می‌داد این شرکت تصمیم دارد بیش از پیش بر روی بخش پیام رسانی پلتفرم خود سرمایه‌گذاری کند. اگرچه هنوز دایرکت از اپلیکیشن اصلی اینستاگرام جدا نشده و بخشی از آن محسوب می‌شود، اما این شبکه اجتماعی در بخش پیام رسانی روز به روز غنی‌تر می‌شود.

مطالب خواندنی : استوری های جذاب اینستاگرام با قابلیت Type Mode

قابلیت تازه‌ای که با جدیدترین آپدیت اینستاگرام به این شبکه اجتماعی افزوده شده، مدت‌ها است در پیام‌رسان‌های محبوبی همچون فیس بوک مسنجر، واتس اپ و تلگرام وجود دارد. اکنون در بخش دایرکت، کاربرانی که فالو کرده و یا پیشتر با آن‌ها مکالمه کرده‌اید می‌توانند آخرین زمان استفاده شده از این برنامه (آنلاین بودن) را مشاهده کنند. در واقع اکنون با قابلیت آخرین بازدید اینستاگرام مواجه هستیم.

جدیدترین آپدیت اینستاگرام

بعد دریافت جدیدترین آپدیت اینستاگرام امکان غیر فعال کردن نمایش لست سین وجود دارد

قابلیت جدید تحت گزینه Show Activity Status به تنظیمات این اپلیکیشن اضافه شده و خوشبختانه امکان غیر فعال‌سازی آن نیز وجود دارد. با این حال به طور پیش‌فرض، اکنون این قابلیت برای همه فعال است و سایر کاربران می‌توانند آخرین زمانی که شما آنلاین بود‌ه‌اید را مشاهده کنند. اگر احساس می‌کنید نیازی نیست دیگران از رفت و آمد شما در اینستاگرام مطلع باشند، آن را غیر فعال کنید، اما در نظر داشته باشید این حس دو طرفه است. یعنی اگر قرار نیست دیگران لست سین شما را ببینند، شما نیز چنین امکانی نخواهید داشت. مشابه این قابلیت را پیشتر در تلگرام مشاهده کرده‌ایم. افرادی که اصطلاحا لست سین خود را می‌بندند دیگر قادر به مشاهده آخرین زمان آنلاین بودن سایر کاربران (آن‌هایی که این قابلیت را غیر فعال نکرده‌اند) نخواهند بود.

جدیدترین آپدیت اینستاگرام لست سین

ممکن است با دریافت جدیدترین آپدیت اینستاگرام ، استفاده از این قابلیت برای شما ممکن نباشد و این شبکه اجتماعی در حال حاضر بخواهد آن را تنها بر روی گوشی برخی کاربران تست کند، اما بر اساس گزارشات، تاکنون کاربران اندرویدی و آی او اسی زیادی قادر به مشاهده لست سین دیگران بوده‌ و گزینه Show Activity Status در بخش تنظیمات اپلیکیشن موبایل آن‌ها اضافه شده است.

به طور دقیق‌تر باید گفت تمامی فالوورهای شما قادر به دیدن آخرین زمانی که در این اپلیکیشن به فعالیت پرداخته‌اید نخواهند بود و تنها کسانی که شما آن‌ها را دنبال کرده و یا با آن‌ها به صورت دایرکت به گفتگو پرداخته‌اید این امکان را خواهند داشت. تعداد زیادی از کاربران، لست سین را جزوی از حریم شخصی خود می‌دانند، اما برخی دیگر این موضوع برایشان تفاوت ندارد.

کاربرانی که معمولا عادت دارند لست سین بقیه افراد را چک کنند، به نمایش آخرین زمان آنلاین بودن خود حساسیت به خرج می‌دهند! در حالی که کاربران بی‌اهمیت به آن، این گزینه را برای خود نبسته و با رفت و آمد بقیه نیز کاری ندارند. در هر صورت اگر تصور می‌کنید جدیدترین آپدیت اینستاگرام حریم خصوصی شما را نشانه رفته است، همین الان اپلیکیشن موبایل خود را به‌روز کرده و گزینه Show Activity Status را غیر فعال کنید.

جدیدترین آپدیت اینستاگرام

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید