ایده های انقلابی
ایده های انقلابی

ایده های انقلابی برای سال جدید نام این مقاله از سری مقالات ایده های ناب کسب و کار می باشد. ایده های انقلابی می تواند  تمام کسب و کار شما را زیر و رو کند. ایده های انقلابی ، همان ایده هایی می باشند که اگر درست اجرا شوند می تواند انقلابی در کسب و کار شما به وجود بیاورد. تبلیغات فقط یک بخش قضیه است. بخش اول آن، داشتن ایده های انقلابی می باشد. داشتن ایده های انقلابی مثل یک جرقه عمل می کند و کسب و کار شما را در ابتدای کار، متوحل می کند.با Bilin همراه باشید.

ایده های انقلابی برای سال جدید

ایده های انقلابی
ایده های انقلابی

1 کیف لپ تاپ با آستر نانو 

گذاشتن لپ تاپ بر روی پا برای آقایان به دلیل داشتن فرکانس مادربورد مناسب نمی باشد و در دراز مدت بر روی بیضه ها اثر می گذارد و می تواند باعث عقیم شدن شود. این کیف دارای آستر نانو می باشد که از تشعشعات فرکانس مادربورد جلوگیری می کند. این نوع آسترها در بعضی از کت و شلوارها مورد استفاده قرار گرفته است.

2 گوشی های زینتی و تجملی 

این طرح مربوط به شرکتی می باشد که کار آن زینتی کردن گوشی های تلفن همراه می باشد. هر کسی، هر گوشی که داشته باشد می تواند بر اساس دلخواهش، آن را به گوشی زینتی تبدیل کند. تمام این کار بوسیله دست انجام می شود. از سنگ ها و فلزات قیمتی در این کار استفاده می شود و ظاهر آن را گرانقیمت می کند. این یک خصوصیت در افراد ثروتمند می باشد که دوست دارند چیزی داشته باشند که دیگران آن را ندارند و حاضرند بهای آن را نیز بپردازند. این کار بر اساس سفارش مشتری تا سقف قیمتی که مشتری تعیین می کند انجام می شود. در شرکت نوکیا بخشی وجود دارد که بر اساس سفارش مشتری، این کار را بر روی گوشی انجام می دهند.

3 فَشِن مُد بچه ها

ما در زمانه ای زندگی می کنیم که پدر و مادرها برای تهیه مایحتاج بچه هایشان حاضرند فرش زیر پای خود را بفروشند تا بچه هایشان در رفاه و راحتی زندگی کنند. این خصوصیت در طبقه متوسط رو به پایین می باشد. در طبقه بالاتر از متوسط این خصوصیت شدت بیشتری داشته تا جایی که می خواهند بچه هایشان بگونه ای متمایز از بقیه باشند. این طرح در مورد برگزاری فَشِن مُد برای بچه های تا سنین 10 سالگی می باشد و از آنجایی که لباس های بچه گانه همیشه گرانتر از لباس های معمولی بزرگسالان می باشد از این رو، این فشن مُد با مخاطب هدف والدین طبقه بالای جامعه می باشد.

4 جواز فصلی (موقتی)

اکثر شغل های مغازه داری با توجه به فصل، دارای فروش رو به افول می باشند و درآمد در آن فصل بسیار پایین می آید. این طرح در مورد جوازهای فصلی یا موقتی می باشد که با توجه به بازه های زمانی موقت، برای مغازه دار مجوز برای کاری دیگر صادر می شود تا بتواند سطح درآمد خود را حفظ کند. مثلا اغذیه فروشی ها در ماه رمضان تعطیل می باشند و در بعد از افطار شروع به فعالیت می کنند، حالا اگر در این زمان مجوز برای کاری دیگر مثلا فروش شیشه و بلور یا حلیم یا زولبیا و بامیه یا … صادر شود، تا حدی می تواند سطح درآمد مغازه دار را حفظ کند.

مطالب خواندنی : راه اندازی کسب و کارهایی با سرمایه اندک

5 دستگاه خرد کردن ارز 

این دستگاه در شعبه های ارزی بانک ها قرار دارد و مخصوص خرد کردن ارز یا درشت کردن ارز می باشد. این کار با کسر کارمزد یا پرداخت کارمزد انجام می شود. این دستگاه، هم برای کسانی می باشد که در آن شعبه ارزی حساب دارند و هم برای کسانی است که از خارج از شعبه می آیند.

6 سطل مخصوص دخانیات 

برای تفکیک بهتر زباله ها ازجمله باقی مانده دخانیات، در خارج از ایران سطل های مخصوصی وجود دارد که برای این کار می باشد. باقی مانده دخانیات 12 سال طول میکشد تا تجزیه شود و این زمان بسیار زیادی می باشد. برای شروع، این سطل ها می تواند در جاهای پر تردد و روبروی دکّه های روزنامه فروشی قرار داده شود.

7 پکیج مخصوص مدرسه 

این پکیج شامل کیف مدرسه به همراه تمام اقلام لازم برای خواندن و نوشتن دانش آموزان می باشد. از آنجا که همه چیز در یک مجموعه می باشد قیمت آن از جمع خرید تک تک آن ها کمتر می شود. اقلام شامل :

مداد، خودکار، پاک کن، تراش، خط کش، مداد رنگی، ماژیک، آبرنگ، کتاب های سال تحصیلی، دفتر، دفترچه یادداشت، جامدادی، لیوان، ظرف غذا، کتاب های کمک آموزشی و…

اقلام این پکیج ها با توجه به پایه درسی، می تواند متفاوت باشد و نیز قیمت های متفاوتی داشته باشد.

8 لاستیک زاپاس 

همیشه لاستیک زاپای مثل لاستیک هایی هست که زیر ماشین گذاشته می شود، تیوبی یا تیوبلس. وقتی که ماشین پنچر می شود از لاستیک زاپاس استفاده می شود، حال اگر آن نیز پنچر شود دیگر کاری نمی توان کرد. این طرح در مورد لاستیک زاپاسی می باشد که از جنس خود لاستیک و توپُر می باشد تا در مواقع اضطراری خودرو را به آپاراتی برساند. سایز آن همانند لاستیک معمولی می باشد ولی پهنای آن می تواند متفاوت باشد.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید