Official-List-Of-Xiaomi-Smartphones-To-Get-MIUI-9-Update-Released2.jpg

شیائومی لیست کامل محصولات خود که آپدیت MIUI 9 را دریافت می‌کنند، منتشر کرد. با نسخه جدید این رابط کاربری، کارایی تبلت و گوشی شما تا حد قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

شیائومی زمان و هزینه زیادی را صرف توسعه MIUI کرده است تا بهترین تجربه از کار کردن با تبلت ها و گوشی های هوشمند برای کاربران رقم بخورد. در حال حاضر، سیستم عامل های متعددی بر پایه اندروید توسعه پیدا کرده که در میان آنها، MIUI 9 با قابلیت‌های متعدد، از جمله بهترین‌ها است.

مطابق با اطلاعات منتشر شده از طریق حساب کاربری این کمپانی در شبکه اجتماعی ویبو، در حال حاضر 40 دستگاه مختلف قادر به دریافت آپدیت MIUI 9 خواهند بود. در این میان، احتمالا با شنیدن این خبر که گوشی شیائومی می 2 که شش سال از عمر ان می‌گذرد، این به‌روزرسانی را دریافت خواهد کرد، غافلگیر می‌شوید! البته این موضوع برای کاربران شیائومی و طرفداران عجیب نیست چرا که این شرکت چینی شهرت زیادی در آپدیت محصولات قدیمی دارد.

از طرفی، برخی منابع از احتمال عرضه نسخه جدیدتر این رابط کاربری با نام MIUI 10 یا MIUI X خبر می‌دهند. از آنجایی که نسخه پایدار رابط کاربری MIUI 9 به تازگی برای محصولات شیائومی آماده شده است، احتمالا این ورژن جدید با کمی فاصله عرضه می‌شود.

آپدیت MIUI 9

با تکیه بر تصویر منتشر شده، دارندگان گوشی های می میکس 2، می میکس، می مکس 2، می مکس، می 6، می 5X، می 5، می 5c، می 5s، می 5s پلاس، می 4s، می 4c، می 4، می 3، می 2، می نوت 3، می نوت 2، می نوت و می 2s از سری Mi قادر به دریافت این به‌روزرسانی جدید خواهند بود.

کاربران گوشی های سری Redmi یعنی ردمی 5، ردمی 5 پلاس، ردمی 5A، ردمی 4X، ردمی 3S، ردمی 3X، ردمی 4A، ردمی 4 (High Edition)، ردمی نوت 4X، ردمی نوت 5A، ردمی نوت 2، ردمی نوت 3، ردمی نوت 4، ردمی پرو، ردمی نوت، ردمی 2، ردمی 2A و ردمی 1S هم می‌‌توانند برای دریافت آپدیت MIUI 9 اقدام کنند.

خوشبختانه آپدیت جدید شیائومی برای تبلت های می پد 3، می پد 2 و می پد نیز ارائه می‌شود.

پشتیبانی همه‌جانبه این شرکت از محصولات خود، حتی آنهایی که 3 تا 5 سال یا بیشتر عمر دارند، نشان می‌دهد شیائومی هرگز محصولات قدیمی خود را رها نخواهد کرد؛ موضوعی که احتمالا با استقبال فراوان کاربران رو به رو خواهد شد.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید