ام-وی-آگوستا-۸۰۰-rr-lh44-نسخه-لوئیس-همیلتون

لوئیس همیلتون به خاطر رانندگی در مسابقات فرمول 1 شناخته می‌شود اما او طرفدار پر و پا قرص موتورسیکلت‌ها نیز هست.

این قهرمان جهان با موتورسیکلت‌ساز نامی جهان یعنی ام وی آگوستا در زمانی که مدت کوتاهی زیر چتر حمایتی مرسدس بنز قرار داشت همکاری کرده است؛ اما اگرچه از آن زمان تاکنون هر دو شرکت راه خود را از یکدیگر جدا کرده‌اند اما همکاری بین همیلتون و ام وی آگوستا ادامه یافته و منجر به تولید موتورسیکلت مخوف و ویژه‌ای شده است.


این نسخه LH44 که بر پایه مدل آگوستا Brutale 800 RR ساخته شده یک نسخه نیکد خیابانی بوده و دارای پیشرانه 3 سیلندر 800 سی‌سی با قدرت 140 اسب بخار و گشتاور 87 نیوتون متری می‌باشد. وزن موتورسیکلت مورد بحث تنها 172 کیلوگرم است و می‌تواند به حداکثر سرعت 244 کیلومتر در ساعت دست یابد.


این نسخه سفارشی دارای گاردهای CNC برای کلاچ و آلترناتور و همچنین پوشش فیلتر هوا می‌باشد. مقادیر زیادی فیبر کربن نیز به همراه پوشش سرامیکی برای قطعات کلیدی بکار رفته و اگزوز موتورسیکلت LH44 هم پوشش مشکی دارد. این بایک رنگ قرمز و مشکی به خود گرفته و گفته می‌شود حاصل همکاری لوئیس همیلتون با تیم طراحی ام وی آگوستا بوده است.

پس از معرفی نسخه‌های مشابه درگستر و F4 ویژه، تولید جدیدترین موتورسیکلت ویژه همیلتون از تابستان سال جاری شروع می‌شود. تنها 144 دستگاه از این موتورسیکلت ساخته می‌شود و هریک به‌صورت انفرادی شماره‌گذاری شده و شماره 44 بکار رفته در نام آن نیز به شماره خودروی همیلتون در زمانی که هنوز قهرمان جهان نشده بود اشاره دارد. موتورسیکلت LH44 جدید آگوستا قیمت 24144 یورویی دارد.
با این قیمت می‌توانید یک دستگاه مرسدس CLA پایه بخرید که فضای کافی برای سوار شدن دوستانتان را نیز دارد اما خب هرگز نخواهید توانست به شتاب موتورسیکلت یاد شده برسد. خب پس بنشینید و فکر کنید که کدام گزینه برای شما بهتر است!

 

Bilin
pedal

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here