۲۰۱۸-McLaren-car-photos.jpg

طرفدار مک‌لارن بودن در سال‌های اخیر، به‌هیچ‌عنوان کار آسانی نبوده. اما حال با توجه به اظهارنظر ستاره این تیم فرناندو آلونسو، افق‌هایی روشن، پیش روی مکلارنی قرار دارد که 8 بار عنوان قهرمانی سازندگان را در فرمول یک به دست آورده است.


انگلیسی‌ها بعد از 3 فصل کاملاً ناموفق، همکاری خود را با تأمین کننده‌ی ژاپنی موتور، هوندا، خاتمه دادند. آن‌ها روز جمعه در اسپانیا، از اولین خودروی تاریخ خود با موتور رنو رونمایی کردند.

آلونسو بعد از رانندگی آزمایشی خودروی جدید مک‌لارن در پیست ناوارا در شمال اسپانیا پیامی واضح برای طرفداران داشت: “روزهای خوب نزدیک‌اند”

او بعد از 50 کیلومتر رانندگی با MCL33 در مصاحبه با خبرنگاز Sky Sports گفت:

احساس بسیار عالی‌ای داشتم. راندن اتوموبیل جدید همیشه هیجان‌انگیز است. همه‌چیز حس خوبی داشت. خیلی دوست داشتم یک دور با سرعت کامل بزنم، اما به‌هرحال، باید پشت سر ماشین‌های دیگری که در حال عکاسی و فیلم‌برداری بودند رانندگی می‌کردم. همین سرعت هم برای گرفتن عکس‌های خوب برای اسپانسرها کافی بود. درکل، با صندلی و پدال‌ها احساس راحتی می‌کردم.

فرناندو آلونسو و استافل وندورن در کنار MCL33

نقطه عطف این روزها، بخش احساسی داستان است. بعد از چند ماه کار بسیار فشرده در کارخانه، که همه به‌سختی کار می‌کردند، و من به تک‌تک آن‌ها افتخار می‌کنم، بالاخره امروز رسید و همه از نتیجه خوشحال هستیم.

مک‌لارن فصل 2017 را تنها با 30 امتیاز در جایگاه نهم جدول سازندگان به اتمام رساند. اما آلونسو در صحبت‌های خود قصد داشت کارنامه بد چندسال اخیر را از ذهن طرفداران پاک کند.

فکر می‌کنم لحظات خوب درحال رسیدن هستند، این پیغام من است. ما شرایط بدی داشتیم، اما انگیزه‌های خود را در سطح بالایی نگه داشتیم. فکر می‌کنم تیم درحال‌حاضر از سه سال قبل قوی تر است. چون چیزی که شما را نکشد، حتما شما را قوی‌تر خواهد کرد. سه سال گذشته، همبستگی تیم ما را بیشتر کرد و از ما تیم قوی‌تری ساخت. اولین نتیجه‌های آن را امسال خواهید دید.

آلونسو در تست پیش‌فصل که هفته آینده در بارسلونا برگزار خواهد شد، بار دیگر با MCL33 رانندگی خواهد کرد.

 

pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید