اعلام مشخصات رسمی رنو مگان RS جدید

چند ماه پیش رنو نسل جدید هاچ‌بک داغ مگان RS خود را در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی کرد و حالا مشخصات کامل آن‌را به همراه قیمت اعلام کرده است. مگان RS جدید به همان پیشرانهٔ 1.8 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ کوپۀ آلپاین A110 مجهز شده است که البته اینجا قدرت و گشتاور بیشتری به ترتیب برابر با معادل 280 اسب بخار و 390 نیوتن متر تولید می‌کند.

انتقال این نیرو توسط یک گیربکس شش سرعتهٔ دستی یا یک نمونهٔ شش سرعتهٔ اتوماتیک دوکلاچه صورت می‌گیرد. همچنین مگان RS اولین خودرویی در این کلاس است که به سیستم فرمان‌ گیری چهارچرخ مجهز شده است. این هاچ‌بک داغ فرانسوی برای اینکه از حالت سکون به سرعت صد کیلومتر در ساعت دست پیدا کند تنها به 5.8 ثانیه زمان احتیاج دارد و بنابراین می‌تواند رکورد زنی به‌عنوان سریع‌ترین خودروی دیفرانسیل جلوی پیست نوربرگ‌رینگ را در دستور کار رنو قرار دهد.

قیمت پایهٔ مگان RS جدید در نسخهٔ دستی از 37,600 یورو آغاز می‌شود که این مبلغ در مدل دوکلاچه به 39,400 یورو می‌رسد. البته همان‌طور که گفته شد، این قیمتِ نسخهٔ پایهٔ مگان RS است و برای سفارش پکیج Cup که شامل تعلیق خشک‌تر، دیفرانسیل لغزش محدود و کالیپرهای قرمز ترمزهای برمبو می‌شود باید 1500 یورو دیگر نیز پرداخت نمود.

اما این فقط شروع لیست آپشن‌های این هاچ‌بک داغ است و سایر آپشن‌های آن شامل رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی به قیمت 1000 یورو، تریم آلکانترا به قیمت 1500 یورو و رنگ ویژهٔ زرد یا نارنجی به قیمت 1600 یورو می‌شود. مجموعهٔ آپشن‌های الکترونیکی مگان RS جدید نیز عبارت‌اند از سیستم صوتی Bose به قیمت 600 یورو، نمایشگر RS به قیمت 250 یورو و نمایشگر سربالا به قیمت 400 یورو. تحویل نسخهٔ دوکلاچۀ این ماشین از ماه فوریهٔ امسال و نسخهٔ دستی آن از بهار آغاز خواهد شد.

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید