۷۸۸۸۰۰_۵۰۴
به دنبال مجوز شورای رقابت برای افزایش قیمت خودروهای تولید داخل، گروه صنعتی ایران‌خودرو، قیمت‌های جدید محصولات خود را اعلام کرد.


به گزارش پدال و به نقل از دنیای اقتصاد، در لیست جدید قیمت‌های این خودروساز شاهد افزایش قیمت با میانگین ۱۸/ ۷ درصدی، مصوب شورای رقابت هستیم. قیمت‌های جدید به شرح زیر است: قیمت‌های انواع پژو 405GLX به ترتیب پژو ۴۰۵ بنزینی ۳۲ میلیون و ۹۴۴ هزار تومان، پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز ۳۴ میلیون و ۷۴۵ هزار تومان، پژو بنزینی با موتور TU۵ هم، ۳۵ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان است.


گروه ۲۰۶ نیز با افزایش قیمت روبه‌رو بوده است. پژو ۲۰۶ تیپ دو، ۳۶ میلیون و ۲۸۶ هزار تومان و پژو ۲۰۶ تیپ پنج، ۴۱ میلیون و ۹۴۲ هزار تومان، پژو ۲۰۶ صندوقدار، ۴۲ میلیون و ۷۶۳ هزار تومان اعلام شده است. دیگر محصول گروه پژو، یعنی پژو i۲۰۷ در مدل گیربکس دستی قیمت ۴۷ میلیون و ۱۲۸ هزار تومان و برای مدل اتوماتیک این خودرو قیمت، ۵۴ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان تعیین شده است. در گروه پژو پارس، پژو پارس سال دوگانه‌سوز، پژو پارس LX با موتور TU۵ و پژو پارس با گیربکس اتوماتیک به ترتیب ۴۰ میلیون و ۷۷۴ هزار تومان، ۴۲ میلیون و ۲۴۱ هزار تومان، ۴۲ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان و ۵۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت خورده‌اند.

مطالب خواندنی : تست رانندگی سمند توسط نشریهٔ بریتانیایی کار مگزین


سمند، دیگر محصول گروه ایران‌خودرو با سه مدل سمند LX بنزینی، سمند LX دوگانه‌سوز و سمند سورن در بازار حضور دارد. قیمت این سه محصول به ترتیب، ۳۳ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان، ۳۶ میلیون و ۸۲ هزار تومان و ۴۲ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان اعلام شده است.


گروه تندر ایران‌خودرو شامل ۴ خودرو می‌شود. قیمت تندر ۹۰ ای ۲ معادل ۴۳ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان، تندر ۹۰ پلاس ۴۲ میلیون، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، ۵۳ میلیون و ۹۲۳ هزار تومان و تندر پیکاپ ۳۹ میلیون و ۱۶۲ هزار تومان به نمایندگی‌ها ابلاغ شده است. دیگر وانت تولید شده گروه ایران‌خودرو، وانت آریسان است که قیمت جدید این وانت، ۳۱ میلیون و ۷۸۶ هزار تومان است.


افزایش قیمت محصولات شامل گروه دنا هم شده است. دنا با سه مدل، دنا، دنا پلاس و دنا پلاس توربو شارژ، به ترتیب ۴۶‌میلیون و ۹۸۹ هزار تومان، ۵۳ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان و ۵۸‌میلیون تومان قیمت خورده‌اند. قیمت ۳۹ میلیون و ۵۰۹ هزار تومان برای رانا LX اعلام شده است.


در بخش محصولات مونتاژی این خودروساز سه خودروی چینی‌ هایما S۵،‌ هایما S۷ و H۳۰ کراس حاضر هستند. هر سه خودرو با گیربکس اتوماتیک به بازار عرضه می‌شوند. قیمت این سه محصول به ترتیب، ۹۸ میلیون و ۶۴۰ هزار تومان، ۱۰۴ میلیون و ۳۱۱ هزار تومان و ۵۰ میلیون تومان اعلام شده است.

 

Bilin
pedal

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید