اضافه شدن بازی های مهیج تحت ربات به تلگرام
اضافه شدن بازی های مهیج تحت ربات به تلگرام

آموزش تلگرام  : تلگرام، پیامرسان محبوب و ارزشمند مورد علاقه کاربران کشور عزیزمان، انگار تصمیم ندارد تا همانند دیگر اپلیکیشن های پیامرسان پیشین بعد از گذر زمان منسوخ شده و جای خود را به برنامه دیگری بدهد.هرچه در زمان پیش می رویم، تلگرام با قابلیت های جدیدی که ارائه می کند چنان در زندگی افراد خود را جای می دهد که بعید به نظر می رسد بتوان به راحتی ریشه های آن را از جامعه مجازی جدا نمود.

در جدیدترین خدمت و آپدیت این پیامرسان این امکان به کاربران داده شده تا در چت خود و بدون نیاز به رفتن به محل دیگر به انجام بازی های مهیج بپردازند، بازی هایی که در عین سادگی به طور وحشتناکی اعتیاد آور بوده و نه تنها کاربران را برای ساعت ها به خود مشغول میکنند، بلکه رقابتی تنگاتنگ میان آنان ایجاد مینمایند.

photo_2016-10-04_01-17-07برای ارائه این قابلیت از همان ابزارهای قدرتمند پیشین یعنی روبات ها کمک گرفته شده تا بدین وسیله بتوان بازی هایی مهیج، همراه با محیطی گرافیکی و صوت ایجاد نمود.

در نسخه ابتدایی تاکنون ۳۰ بازی به این پیامرسان پای گذاشته اند که طبق وعده سازنده به زودی و در یک ماه پیش رو به بالای ۱۰۰ عدد خواهد رسید.برای بازی کافی است تا با خود ربات به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و یا نام آن یعنی @gamee را در درون یک گروه صدا بزنید (تایپ کنید) تا لیست بازی های موجود به نمایس دربیایند.

unti%db%8ctledالبته که میتوان به صورت انفرادی این بازی ها را انجام داد، اما با بازی در درون گروه ها این امکان مهیا می شود تا با دوستان خود به رقابت پرداخته و ساعت های زیادی خود را سرگرم نمایید.این ربات این قابلیت را دارد تا بر اساس امتیاز گرفته شده کاربران درون هرگروه، آن ها را رتبه بندی نموده و لیست را به نمایش بگذارد.

fsfsfsdfdsfdfمنتظر خبرهای بیشتری درباره این آپدیت شگفت انگیز تلگرام باشید.

Bilin
zoomtech

دیدگاه خود را در میان بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here