neutrogena-skin360-skin-scanner-designboom-1800.jpg

اسکنر پوست نیوتروژنا (Neutrogena SkinScanner) در نمایشگاه CES 2018 برای گوشی های آیفون معرفی شد. با این اسکنر ارزان قیمت می توانید از پوست خود مراقبت کنید و خطوط، منافذ و چین و چروک صورت را از بین ببرید.

مطالب خواندنی : قاب خورشیدی آیفون ایکس گرانتر از خود گوشی

اگر شما از دسته افرادی هستید که به پوست خود اهمیت می‌دهید و از ایجاد خطوط، چین و چروک و منافذ در پوست خود رنج می‌برید، نیوتروژنا دستگاهی معرفی کرده که تنها با پرداخت 50 دلار بتوانید روی گوشی آیفون خود نصب و برای مراقبت از پوست خود از این دستگاه استفاده کنید. اسکنر پوست نیوتروژنا دستگاهی برای تحلیل و بررسی سطح سلامت پوست است.

به گفته شرکت نیوتروژنا: با هر بار اسکن، برنامه ی نیتوروژنا اسکین 360 (Neutoregan Skin 360)، میزان سطح رطوبت، منافذ و خطوط صورت را تحلیل می‌کند و به پوست شما امتیاز می‌دهد. امتیاز اسکین 360 شما با تغییر و بهبود پوست، بهتر خواهد شد و شما می‌توانید پیشرفت را برای داشتن پوستی بهتر و سالم تر، دنبال کنید.

اسکنر پوست با 12 ال ای دی قدرتمند، لنز با قدرت بزرگنمایی 30 برابر و حسگر های دقیق ساخته شده تا بتواند زیر و روی سطح پوست را مورد بررسی قرار دهد. این دستگاه می‌تواند اندازه و ظاهر منافذ، خطوط و چین و چروک را تشخیص دهد و همچنین سطح رطوبت پوست را مشخص کند.

اساساً، دستگاه جدید نیوتروژنا به شما کمک می‌کند تا دیگر برای متخصص پوست و زیبایی هزینه پرداخت نکنید و تنها با هزینه‌ای 50 دلاری گوشی آیفون خود را به یک برنامه متخصص پوستی مجهز کنید. این که اسکنر پوست نیوتروژنا چقدر موثر است، در نمایشگاه CES 2018 مشخص خواهد شد.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید