ipad-air.jpg

اپل که این روز ها می توان گقت تمام بازار را در دست گرفته ، و کم کم مشتریان و کاربران شرکت کره ای سامسونگ را هم جذب می کند. این روز ها در تکاپوی تولید تبلت جدید خود می باشد. این تبلت جدید اپل که به گفته Bloomberg با سایر نسل پیشین های خود بسیار متفاوت است.

دارای امکاناتی می باشد که اگر آنها را بر سر زبان بیاوریم باید این مقاله را تا بی نهایت ادامه دهیم. اپل در ساخت تبلت جدیدش با نام آیپد ایر ۲ که قرار است در فصل آینده به بازار عرضه شود امکاناتی حدید به  این تبلت افزوده تا آن را با ایر ۱ متفاوت سازد.

یکی از این قابلیت های بزرگ امکان انعکاس نشدن نور خورشید ( قابلیت ضد انعکاس) می باشد. شاید شما از افرادی باشید که روزانه حتی در زیر نور خورشید هم با تبلت خود کار کنید. ولی بیشتر مواقع روز اگر زیر نور خورشید با تبلت خود کار انجام دهید خواهید دید که نور خورشید مانع شفاف دیده شدن صفحه نمایش تبلت شما می شود. و این در تبلت های امروزی امری ظبیعی است.

ولی در آیپد ایر ۲ دیگر این مشکل وجود ندارد. به طوری که صفحه نمایش آن طوری طراحی گردیده است که نور خورشید هر چقدر هم که زیاد باشد تبلت شما می تواند آن را بازتاب دهد. تا محتویات صفحه نمایش آن با کیفیت بسیار بالا دیده شود.

از دیگر امکانات اپل که به تازگی این مطالب منتشر شده اند ، می توان به سنسور اثر انگشت و پردازنده A8 و سیستم عامل IOS 8 و دیگر قابلیت های مهم اشاره کرد. تقاوت دیگری که آیپد ایر ۲ با نسل قبلی خود یعنی آیپد ایر ۱ داشته این است که قطر صفحه نمایش و خود تبلت هم کمی کاهش بافته و اندازه صفخه نمایش به ۹.۶ اینچ رسیده است.

Bilin
zoomtech

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید