Samsung-Galaxy-Note8.jpg

آپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی نوت 8 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 8) سرانجام منتشر شد. یکی از کابران فرانسوی گلکسی نوت 8 این به روز رسانی را دریافت کرده و تایید نموده که این آپدیت نسخه آزمایشی نیست.

طبق زمانبندی رسمی سامسونگ برای آپدیت گوشی های به سیستم عامل اندروید 8 اوریو، قرار بود این به روز رسانی در تاریخ 30 مارس 2018 برای گلکسی نوت 8 منتشر گردد؛ حالا به نظر می‌رسد که فرایند عرضه این به روز رسانی زود تر موعد و از همین حالا آغاز شده باشد. هرچند نباید این نکته را فراموش کرد که معمولا برخی مناطق، زود از زمان اعلام شده آپدیت ها را دریافت خواهند کرد.

ویژگی های آپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی نوت 8 سامسونگ

آپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی نوت 8 سامسونگ، علاوه بر آخرین بسته های امنیتی، آخرین نسخه از رابط کاربری اختصاصی سامسونگ یا همان Samsung Experience 9.0 (که پیش از این با عنوان تاچ ویز شناخته می‌شد) را برای دارندگان گلکسی نوت 8 به ارمغان خواهد آورد.

آپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی نوت 8 سامسونگ

آخرین نسخه از رابط کاربری سامسونگ اکسپرینس (Samsung Experience 9.0) بهبودهایی در زمینه صفحه کلید دستگاه و همچنین جستجوی بهتر در زمینه های مختلف از جمله جستجو در مخاطبان گوشی را به همراه دارد. رابط کاربری جدید مبتنی بر اندروید 8 اوریو در گلکسی نوت 8 همچنین بهبود هایی در بخش تنظیمات، فایلها و دسترسی به پلی استور را در خود جای داده و حالا دستیار صوتی بیکسبی کاربر پسند تر شده است.

در آخر باید گفت که هنوز اطلاعیه دریافت آپدیت اندروید 8 اوریو برای گلکسی نوت 8 سامسونگ به صورت عمومی منتشر نشده اما انتظار می‌رود طی روزهای آینده صاحبان Galaxy Note 8 نوتیفیکیشن دریافت این به روز رسانی را دریافت کنند.

 

Bilin
gadgetnews

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید