behance-portfolio-app-icon-28
Behance شبکه ایی است همانند شبکه اجتماعی فیسبوک اما با ویژگی و امکانات خاص برای هنرمندان جهت نمایش آثار مختلف هنری و ایجاد فرصت های شغلی که در سال ۲۰۰۶ پایه گزاری شد و در نهایت بیهنس تبدیل به پلتفورمی گردید که انجمن طراحان گرافیک آمریکا و دانشگاه اسکول او ویژوال آرت و … از آن بهرمند میشوند. این سایت اسپانسر های قدری چون شرکت ادوبی را در چنگ خود دارد، هنرمندان می توانند در این وب سایت رایگان ثبت نام کنند ، کارهای خود را در آن به نمایش گذارده از پروژه های دیگران دیدن کنند.درخواست شغل بدهند و یا درخواست کارمند و بسیاری امکانات و قابلیت های دیگر که تمام آن ها را در این فیلم آموزش خواهیم آموخت.این مجموعه آموزش ویدیویی محصول موسسه آموزش Lynda نیست که برای فروش در فروشگاه قرار داده شده. ولی به جرات میتوان گفت یک فیلم آموزشی برای ساخت پروفایل حرفه ایی است.

 

 

توضیحات تکمیلی: این سایت یکی‌ از خلاقترین سایت‌ها برای طراحان حرفه ایی است که می خواهند کارهای خود را به نمایش بگذارند. این سایت به کاربران اجازه می دهد یک پورتفولیو متحرک و مالتی مدیا تهیه کنند. محدودیت فضای اشغالی: کاربران باید ابتدا از سایت بخواهند که یک دعوت نامه برای آنان بفرستد و سپس می توانند کار‌های خود را آپلود کنند. هیچ محدودیتی برای تعداد پروژه‌ها وجود ندارد و کاملا رایگان است.
برای ساخت ID در وبسایت Behance و نمایش آثارتان، نیاز به ساختن یک ID در وبسایت Adobe دارید. اما با توجه به اینکه ایران از جانب Adobe (و نه Behance) تحریم است، لازم است که لوکیشن خود را در Adobe جایی در اروپا (مثلا فرانسه) عنوان کنید. پس از ساخت این ID مشکلی برای ساخت ID خود درشبکه Behance ندارید و می‌توانید لوکیشن خود را جمهوری اسلامی ایران تعیین کنید.

 

ادامه دارد…

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید