add-locations-un-geotagged-photos-before-posting-your-instagram-photo-map.1280×600.jpg

افزودن موقعیت مکانی در اینستاگرام یکی از راهکارهایی است که می توانید دوستان خود را از مکان تصاویر و ویدیوهای آپلود شده با خبر کنید و حتی با این کار فالوورهای خود را افزایش دهید.

زمانی که موقعیت مکانی در اینستاگرام مشخص می‌کنید و روی تصاویر و ویدیوهای خود قرار می‌دهید، اصطلاحاً عمل جئو تگ (geo-tag) انجام داده اید. این عمل به دوستان شما اجازه می‌دهد تا از موقعیت مکانی که در آن هستید و یا قبلا بوده‌اید مطلع شوند و همچنین دیگر افرادی که در اینستاگرام، جست و جوی موقعیت مربوطه را انجام می‌دهند، می‌توانند تصاویر شما را نیز مشاهده کنند.

همچنین اگر تعداد فالوورهای کمی دارید و نیاز دارید که آن را افزایش دهید، از طریق عکس‌ها و ویدیوهای موقعیت گذاری شده می‌توانید افراد بیشتری را به پروفایل خود آورده و فالوور جذب کنید. حتی اگر قبلاً پست خود را ارسال کرده‌اید می‌توانید هر زمان که خواستید آن را ویرایش کرده و تگ موقعیت را قرار دهید. اگر می‌خواهید بدانید که عمل موقعیت گذاری پست‌های اینستاگرام چگونه است، با ما همراه باشید.

نکته: شما می‌توانید برای هر عکس تنها یک موقعیت مکانی انتخاب کنید.

افزودن موقعیت مکانی در اینستاگرام

موقعیت مکانی در اینستاگرام

1- اگر اینستاگرام را روی گوشی خود نصب ندارید، آن را از پلی استور اندروید یا اپ استور اپل دانلود و در گوشی نصب کنید.

2- پس از ورود با حساب کاربری خود، همان طور که در تصویر زیر نیز مشاهده می‌کنید دکمه + را در پایین صفحه لمس کنید.

موقعیت مکانی در اینستاگرام

3- حال می‌توانید تصاویر و ویدیوهای خود را برای ارسال انتخاب و گزینه Next را در گوشه بالا سمت راست لمس کنید. اگر می‌خواهید چند عکس را به صورت همزمان بفرستید، می‌توانید گزینه select multiple را لمس کنید و از آن قسمت تا 10 عکس یا ویدیو را آپلود نمایید.

موقعیت مکانی در اینستاگرام

4- زمانی که دکمه Next را انتخاب کردید از شما در مورد فیلترگذاری عکس سؤال می‌شود. بر اساس سلیقه یک فیلتر انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید.

5- حال اگر همه چیز را انجام داده‌اید مجدداً دکمه Next را لمس کنید. حال صفحه‌ای باز می‌شود که از شما متن پست و مکان آن را می‌خواهد. برای انتخاب مکان دو راه دارید، یکی این که از بین آدرس‌ها یک مکان انتخاب کنید و دیگری این که با انتخاب گزینه Add Location به صورت دستی موقعیت را مشخص نمایید.

6- شما با این 5 مرحله آموختید که چطور می‌توان برای یک پست اینستاگرام موقعیت گذاری کرد. برای ویرایش موقعیت هر پست می‌توانید با گزینه ویرایش محتوا، این عمل را انجام دهید.

موقعیت مکانی در اینستاگرام

نکته:در صورتی که برنامه اینستاگرام را از استور مایکروسافت دریافت کردید و روی ویندوز 10 اجرا می‌کنید، امکان بارگذاری تصاویر و ویدیوها از سیستم خانگی یا لپتاپ را نخواهید داشت.

Bilin

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید